Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lenézi az egyik barátnőm a...

Lenézi az egyik barátnőm a családomat?

Figyelt kérdés

Most volt nálunk hétvégén a csaj. Iskolában osztálytársak voltunk, ritkán találkozunk már, de sokszor beszélünk.


A hétvégén volt a városban egy nagy buli, és elhívtam. Régen is nagyon merev volt, bartája sem volt még neki soha (23 éves) és nagyon lekezelő. Szép házban lakunk, minden rendbe van tartva, de rögtön kiszűrte hol reped a fal. A legjobb barátomat leszólta, meg mindenkire volt 1 megjegyzése négy szem közt. Nekem ez rosszul esett, mert a családomat piszkálta. Persze én is tisztában avgyok a családom hülyeségeivel de azért na. Megtartom az ilyesmit magamnak fordított helyzetben.


Délután még négy szem közt elmondta, hogy mennyi mindent másképp csinált volna a suliban és hogy alkalmazkodóbb lett volna, este meg egyáltalán nem barátkozott nem is próbált meg beszélgetni az ismerőseimmel, csak ült és nézett meg véleményezett...


Mindig ilyen volt, ilyen is marad. Nekem ez rosszul esett hogy lenéz minket, miközben a barátnőmnek tartottam.


Szerintetek tartsam vele a kapcsolatot továbbra is és nézzem ezt el neki, vagy hagyjam a fenébe, ha iylen volt? Tényleg nagon rosszul esett amiket mndott. A barátságunkba nem sok mindent tett, amiért "maradhatna" (olyan dolgokra értem, amiért egy barátság bartáság...)


köszi előre is. Mindenkit pozitívan értékelek!


2016. aug. 22. 23:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Engem egy ilyen "barátság" mérgezne, nem bírnám. Nem tudnék annyira magányos lenni, hogy ilyen ember társaságát keressem.

Milyen közös témád van így vele, ha ő mindent felülbírál? Miben nyilvánul meg a barátság?

2016. aug. 22. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én elengedném ezt a kapcsolatot. Savanyú a szőlő, azért mond ilyeneket.
2016. aug. 22. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Most feltettem magamnak ezt a kérdést kedves első...és nem tudok rá választ adni....ennyire sz**r a helyzet..

2016. aug. 22. 23:31
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Akkor két megoldás van.

Nyilván nem jelented be, hogy akkor Juli te mostantól nem vagy a barátnőm, de nem keresed, leépíted vagy kerekperec megmondod, hogy azt érzed ő mindig bírál, megjegyzéseket tesz, amitől te rosszul érzed magad a jelenlétében. Amíg ebben nem változik ne találkozzatok.

2016. aug. 22. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Ne foglalkozz vele, egy beképzelt, bunkó 3,14csa.

Nem tartanám ilyen emberrel a kapcsolatot, semmi érdekem nem származik abból, hogy valaki folyamatosan leszólja az életem, és becsmérli az életkörülményeim és szeretteim.

2016. aug. 23. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem is ellened irányult, ne érezd magad rosszul emiatt. Nyilván nem veletek van a gond, ez egy ilyen ember. Ilyen hülyeségekbe belekötni, hogy hol reped a fal...Teljesen felújított, újrafestett lakásban nálunk 2 hónap után már repedt, és? Erről senki sem tehet, és senki nem fogja 2 havonta újrafesteni.
2016. aug. 23. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Basszus, ez a csaj 23 évesen már úgy viselkedik, mint egy vénasszony. Mi lesz később? Ahogy elnézem, 30 évesen már a kispadon fog feszíteni és kukkolni a szomszédokat meg az utcát. Kell ez neked? Hagyd a francba, az ilyen besavanyodott, rosszindulatú ember nem érdemli meg, hogy foglalkozzanak vele, megmérgezi az életed. Bulira meg pláne nem érdemes meghívni, mert a folytonos kritizálásával megöli a hangulatot.
2016. aug. 23. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szerintem a legjobb, ha szép csendben eltűnsz. Te nem hívod, nem keresed, ő meg eddig se sokat tett bele a barátságba, ahogy írod.


Azért kár vele barátkozni, hogy elrontsa az egész napodat, és megbánthasson. Azt neki is érezni kellene, hogy egyáltalán nem jogos és kifejezetten sértő, hogy ha vendégként így viselkedik. Felnőtt nő, legalább az alapvető udvariasságot illett volna megadni a vendéglátóinak!


Nem veszítesz vele semmit, és te is nagyon jól érzed.

Csupán szánalomból nem érdemes tartani a kapcsolatot senkivel.

2016. aug. 23. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

nekem is volt ilyen ismerősöm .lenézte a házat ahol lakunk .még a macskámat is kritizálta,hogy nem olyan szép színe van,mint egy fajtatiszta cicának..hát oké. ez volt az utolsó,hogy a bizalmamba engedtem és áthívtam.

utcán néha még beszélünk,de ennyi. nem érdekel az ilyen !

2016. aug. 23. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Mondd el neki, hogy ezek nem esnek jól. Megkérded őt, miért csinálja. Ha épkézláb választ tud adni és elismeri, hogy ez valóban rosszul esik neked és változtat, adnék neki egy esélyt. Minden más esetben megmondanám neki, köszönöm szépen, akkor szerintem itt vessünk véget ennek a kapcsolatnak.


Amúgy pedig az ilyen negatív emberek elszívják másoktól az energiát. Legyen egyedül boldog. Nem ő a középkorabeli királykisasszony akiért meg kell küzdeni. Pótolható ő is. Flegma majom.


Egy barátság azért is van, hogy építsen, támogasson és felemeljen, mint egyén, mint társulás. Ez a csaj csak panaszkodik és nyavalyog. Nincs szükséged ilyen emberre.


Minden jót! Írj majd, hogy mi lett a vége.

2016. aug. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!