Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ért már véget ilyen hosszú...

Ért már véget ilyen hosszú barátság valakinek? Vagy egyedül én vagyok ilyen szerencsétlen?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok és pici korom óta ismertem a barátnőmet. Együtt nőttünk fel. Most pedig véget vetett a barátságunknak. Volt már valakinek hasonló? Ha igen miért?
2016. aug. 23. 13:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem sokaknak ér véget hosszú barátság, gyerekkori barátság elég ritka, hogy felnőttkorig kitartson. Bár ha ő vetett véget az kicsit más tészta, mivel nem ismerem a körülményeket, így erre nem tudok mit mondani. Viszont ha egyetemre megy valaki, vagy még tini korában messzire költöznek, akkor a nagyon erős barátságok is véget szoktak érni, a nyitó soraimmal erre gondoltam.
2016. aug. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem tulajdonképpen róla kiderült hogy sosem volt igazán a barátom ha ennyi elég volt neki, de mégis szerettem és hiányzik :(
2016. aug. 23. 13:34
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát ilyenre is láttam már példát, de az ilyeneket meg ne bánd, hisz ahogy mondtad, nem is volt az igazi barátod, akkor jobb is, hogy vége nem? Keress másokat vagy ha már vannak igazi barátaid, velük foglalkozz! :)
2016. aug. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen velük fogok mostmár. Ők fontosabbak az ilyeneknél.
2016. aug. 23. 13:38
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem majdnem 2 évig tartó barátságnak vetett véget egy érdek csajszi, aki csak az ncore miatt barátkozott.
2016. aug. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Biztos, sőt még olyan is létezett, hogy még később ért véget. Fókuszálj a meglevő barátaidra, ők majd kitöltik az űrt.
2016. aug. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem is ért már többilyen is véget... Aztán nem sikerült újakat kialakítani, olyan rossz közegbe kerültem aztán azóta is egyedül vagyok.

Szóval én sokkal szerencsétlenebb vagyok.

2016. aug. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!