Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A legjobb barátnőm ma rosszul...

A legjobb barátnőm ma rosszul érezte magát és nem tudtam segíteni neki?

Figyelt kérdés
Olyan rossz érzés, hogy elmondta nekem a problémáját és nem tudtam segíteni, családi dolgok, sajnos az egyetlen megoldás, hogy elköltözik, de még addig gyűjtenie kell egy kicsit. Nem tudtam mást tenni csak meghallgatni és most olyan rosszul érzem magam,. Szerintetek ő várt tőlem valamit és most csalódott, vagy tisztában van vele, hogy segíteni ezen nem nagyon lehet és csak jól esett neki elmondani?
2016. aug. 24. 23:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem örül ha meghallgatod.Igy érezteted,hogy legalább 1 valaki van akire számitani lehet.Azért ez nagyon fontos az embernek.(A bizalom)

Legalábis szerintem ez a normális.

2016. aug. 24. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ilyenkor úgy érzem nem törődök vele (pedig ő mindig itt van nekem), pedig nem erről van szó csak sajnos vannak olyan helyzetek amiket nem tud egy barátnő megoldani.
2016. aug. 24. 23:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!