Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan tudnék több barátra...

Hogyan tudnék több barátra szert tenni?

Figyelt kérdés
Sok barátom van,de közülük csak egy legjobb.A legjobb barátnőmnek nagyon sok "legjobb" barátja van rajtam kívül is,és nagyon zavar hogy velük elmegy mindenhova nélkülem,és engem nem hív.Én is ismerem ezeket az embereket,sőt,nagyon jóban is vagyok velük,de engem mégis kihagynak mindenből,és ez rosszul esik.Főképp inkább az,hogy a legjobb barátnőmnek más legjobb barátai vannak,és hogy kihagynak.Majd képeket posztolgatnak,meg tervezik az újabb találkozót,nyilván engem ebből kihagyva.Szeretnék én is több jó barátot szerezni,akikkel hasonlóan ellehetek,mert nekem csak ő van egyedül,de fogalmam sincsen hogyan kezdjek hozzá.Menjek oda egy osztálytársamhoz/ismerősömhöz?Vagy hogy működik ez?Nagyon szomorú vagyok,hogy kihagynak,és nekem nincsen akkora baráti köröm,és úgymond csak "egy" legjobb barát vagyok az enyémnek(legalábbis én annak tartom..) és nincs több szoros kapcsolatom.Tippeket előre is megköszönném!

2016. aug. 28. 17:58
 1/1 anonim ***** válasza:
Hová valósi vagy?
2016. aug. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!