Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A jófiúkat miért nem tisztelik...

A jófiúkat miért nem tisztelik az emberek?

Figyelt kérdés
Miért nem veszik őket emberszámba, miért hívják őket utolsónak fel, miért vannak a lista alján amikor valamit szerveznek? Nem beszélve arról, hogy lányok totálisan lenézik őket. Miért baj az ha valaki jó, lelkiismeretes?
2016. aug. 29. 13:21
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
10%
A jófiúknak nem jellemző hogy ilyen gondjaik lennének. Akik a jólelkűségtől függetlenül mulyák, tesze-toszák, és hagyják magukat kihasználni, azok járnak hasonlóképp.
2016. aug. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
63%

mert hagyják magukat elnyomni.


pl miután utolsónak értesülsz a hírről akkor is hálálkodsz fél órán keresztül, meg jópofizol az ilyen parasztokkal.

2016. aug. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
Szerintem pont a jófiúkat tisztelik.
2016. aug. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
48%

A lányok 95%a utolsó ri..banc. A férfiak 80%a pedig jó nagy tetű. Igen kimondom, mert így van. Az emberek alapból mohók, utálatosak, bunkók és viccet csinálnak mindenből, leszólnak mindent. Ha már egy kis üzemzavar van a metrón és megáll az alagútban megy a hiszti, a visítás, mindenki pánikol. Agyontapossák egymást a hipermarketben, összevesznek egy parkolóhelyen, nincs tolerancia, nicns együttérzés, csak a beszólás, káromkodás, türelmetlenség. Ledudál ha 2 mpvel tovább teketóriázol egy körforgalom előtt, mert mondjuk 4esből 2esbe kell váltanod, különben lefulladsz. Az emberi viselkedés legszembetűnőbben a vezetésből mérhető fel. De mindenhol megláthatod milyenek is valójában.


Na meg a miniszterelnökválasztáson is meglátszik, a romániai magyarokat is lehet manipulálni (tisztelet a kivételnek), (legalábbis az a réteg aki bedől a pártoknak és a mi kárunkra szavaz)

A magyarországi magyarok zöme is jól megcsinálta, kétszer mszp, kétszer fidesz és közben meg megy a szidás, mintha csak ez a két párt létezne.


Be kell valljam nekem sem tetszik, de ráébredtem hogy egyik párt sem jó, sem a jobbik sem az mszp, sem a fidesz. (bocs ha politizáltam)


Szóval az emberek hihetetlen nagy birkák és sokukat meg lehet vesztgetni, lehet manipulálni és meg is lehet félemlíteni, és elég labilisak. Na meg a hatalmas nagy egó, ha már kicsit is felemeled a hangod megsértődnek. Én nem bízom meg senkiben, mert tudom hogy kibeszélnek a hátam mögött, az még egy nagyon gyakori típus.

Imádják az emberek kibeszélni egymást, főleg a nők, de a férfiak is.



Bátran lehet lepontozni, az is nagyon jól mutatja a viselkedést, mert ha az ember rátapint a fájó pontra egyből megy a sértődés.

2016. aug. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 A kérdező kommentje:

2


mert hagyják magukat elnyomni...


Te hallod magad? Mert mi az egész világ? Egy dzsungel? A dzsungel törvényének muszáj érvényesülnie? Az erősebb kutya szaporodik? Én azt hittem, emberek uralják a bolygót, de közben kiderül hogy nagyot tévedtem. Aki hagyja magát elnyomni az átkozottul megérdemli a sorsát ugyebár...az elnyomók pedig, azokkal minden rendben van!

2016. aug. 29. 16:48
 6/41 A kérdező kommentje:

1-es ugyanaz


Miért akarna valaki egy másik ember kihasználni? Muszáj neki?

2016. aug. 29. 16:51
 7/41 A kérdező kommentje:

4. Alapvetően egyetértek veled.

Szerintem az a gond, hogy az emberek 95 %-a alapvetően rossz és minden hülye viselkedés ennek az eredménye. Ha egymást átcse.szi ez a 95% annak komolyabb lelki következménye amúgy szem lesz, mert ők mind egyformák, teljesen természetesnek veszik, azt ha valaki büdös paraszt, akik szívnak az csak az 5 % aki szívre veszi az egészet, mert ő sajnos egy olyan ideális világban szeretne élni, amelyben az emberek rendesek, kedvesek, segítőkészek és jóindulatúak. Ez az 5 % szenved pusztán, azért mert nem erre a világra kellett volna születniük, hanem egy másik galaxis másik naprendszerébe, jó távol innen.

2016. aug. 29. 17:02
 8/41 anonim ***** válasza:

"Miért akarna valaki egy másik ember kihasználni? Muszáj neki?"

Már miért lenne muszáj? Nem értem a kérdésed. Van aki másokon akar nyerészkedni, ilyen a világ.

A jófiúság viszont nem azt jelenti hogy hagyod hogy bárki úgy használjon ki meg taposson rajtad keresztbe ahogy csak nem szégyelli. Ez nem jófiúság, ez életképtelenség.

2016. aug. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
37%
Már megint egy idióta, aki az egész világot hibáztatja a saját lúzersége miatt. Majd ha az értelmi szinted magasabb lesz egy óvodás kislányénál és befejezed a rinyálást akkor gondolkodj el újra, hogy miket beszélsz.
2016. aug. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 A kérdező kommentje:

9


Pont az ilyen embereket rühellem a leginkább...

2016. aug. 29. 21:40
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!