Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A barátnőm sokszor fentvan...

Gezuka1 kérdése:

A barátnőm sokszor fentvan Pl: Facebook-on és én ugye mint minden pár ráírok korrekten és ő persze fentvan megnézi és leszarja. De ez előtt 2-nappal azt mondta hogy egy fiú elhívta vásárolni szülinapjára. Lehetséges hogy megcsal engem?

Figyelt kérdés
2016. aug. 30. 23:00
 1/8 anonim ***** válasza:
53%
S nem tette hozzá, hogy instant elutasította?
2016. aug. 30. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

Nem tudom mit írjak...

Vedd észre magad... Szakítsd meg ezzel a kapcsolatot amint tudod.

2016. aug. 30. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
33%
Jófej lehet ha sz.rt se ír vissza, igazán figyelmes.
2016. aug. 30. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
53%

Sosem értettem azokat akik elolvassák a leveled de nem válaszolnak. Nekem is van ilyen haverom, írok neki valamit, megnézi és két nap múlva reagál.


Beszélj a barátnőddel.


A fiú levelére mondott valamit, vagy csak ennyit?

Néha én is kapok ilyen üzeneteket, nem mesélem el a páromnak mivel semmi jelentősége, még akkor elutasítom az ajánlatot. Az extrémebb üzenetekről tud, kaptam már távolabbi ismerősöktől vagy vadidegenektől is olyan üzenetet, hogy csak lestünk. Volt olyan amin a barátom is halálra röhögte magát, másra meg azt mondta, hogy az ilyen férfiakat ő sem érti.

2016. aug. 30. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én ezekből a dolgokból még nem vonnék le messzemenő következtetéseket.


"Sosem értettem azokat akik elolvassák a leveled de nem válaszolnak"


Lehet, hogy éppen nincs kedve beszélgetni, vagy nem ér rá.

Én pont azokat az embereket nem értem, akik elvárják, hogy folyton készen álljak a csevegésre, ha rám köszönnek vagy odavetnek valami általános kérdést, és megsértődnek ha nem reagálok rögtön. Nyilván elolvasom, amit írt, mert hallom az üzenetet és megnézem, hátha fontos. De ha semmi sürgős, akkor majd reagálok, ha lesz kedvem és időm.


A másik dolog, a fiú, aki vásárolni hívta. Én azt gondolom, ha ezzel a fiúval tervezne valamit a hátad mögött, akkor meg se említette volna, hogy beszéltek. De az a legjobb, ha rákérdezel a dolgokra és őszintén megbeszéled vele, mi aggaszt.

2016. aug. 31. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Nem tudom hany evesek vagytok de egy kicsit aggodnek ez okbol de kerdez ra h meg is mivan mit akar toled mert ez neked igy nem fincsi
2016. aug. 31. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
60%

„Lehet, hogy éppen nincs kedve beszélgetni, vagy nem ér rá. "


Akkor el sem olvasom az üzenetet. Ha fontos akkor felhív az akinek baja van. De ha elolvassa és nem reagál egy mukkot sem az számomra olyan mintha élőben szólnék hozzá és oknélkül válasz nélkül elsétálna.

Plusz a mai telefonoknál az értesítésekben is látszik az üzenet. Ellehet olvasni a lényegét annak a megnyitása nélkül is.

2016. aug. 31. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
48%

Ahány ember, annyi szokás. Te nem olvasod el, más igen. Te olyannak veszed ezeket a chateket, mintha élőben beszélnétek, más nem tulajdonít nekik ekkora jelentőséget. Meg kell beszélni mindenképp, mert sok félreértés adódhat ebből.


"Plusz a mai telefonoknál az értesítésekben is látszik az üzenet. Ellehet olvasni a lényegét annak a megnyitása nélkül is"


Ez igaz, de elég nonszensz lenne számomra, ha bárki, akár a párom elkezdené nekem beosztani, mit és mikor nyithatok meg a saját nyamvadt telefonomon.

2016. aug. 31. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!