Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Csak latasbol ismerem, de...

Csak latasbol ismerem, de nagyon tetszik . Hogy tudnam elfelejteni?

Figyelt kérdés

A nyar elejen voltam ifi taborban es mar masodik nap meglattam egy fiut, aki nagyon megtetszett. Probaltam megmagyarazni magamnak, hogy ez csak kulso es nem ismerem igazabol , de igy a tabor ideje alatt egyre tobb mindent megtudtam rola (masoktol) es kiderult, hogy o is enekel, meg dobol , ahogy en is.

Egesz tabor ideje alatt nem mertem vele beszelni ,de utolso nap vettem a batorsagot es megkertem, hogy magyarazzon el valami ritmuskepletet, mert hallottam , hogy o is dobos es jo lenne, ha tudna segiteni.O nagyon kedves volt , de sajnos 2 perc alatt megmutatta es mar kezdodott is a program es tobbet nem volt ra alkalom, hogy beszeljunk.Meg be sem mutatkoztunk egymasnak :(En 15 eves vagyok es o 17 .A legnagyobb gond az, hogy o erdelyben el en meg pesten. A szuleimmel 2 honaponta szoktunk abba a varosba menni , ahol o el, mert ott elnek rokonaink. Gondoltam, elmehetnenk a gyulekezetukbe, de hosszu tavon ez azt hiszen , hogy csak megrosszabb lenne.. mert remenykedni kezdenek es csak jobban szenvednek...szerintetek eselytelen, hogy valaha legyen koztunk valami?!5L



2016. aug. 30. 23:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát eléggé. Hasonlóan jártam. Táborba mentem, és a szomszéd táborban beteg gyerekek nyaraltak. Egy fiú azok közül, aki vigyázott rájuk a strandon, nagyon megtetszett nekem. Napokig vártam, aztán minden bátorságom összeszedve odamentem hozzá. Ráadásul önbizalomhiányosan, mivel strand lévén fürdőruhában kellett lenni, és nem voltam vékony. Beszélgettünk, viccelődtünk a gyerekekkel. Megmutatta, hogy kell a kerekesszéket kezelni, szépen mosolygott rám, teljesen odavoltam. Ő vöröskeresztes volt. A tábor végén váltottunk egy levelet, azt mondta, "nagy szívem van". Teljesen odavoltam. Eszembe jutott, amit te is írtál, hogy elmegyek a "gyülekezetükbe". Ez náluk a Vöröskeresztet jelentette, aminek tagja volt. Odamentem, és minden fotót eltettem, amin rajta volt, utána meg elmentem a központjukba, hogy felvegyenek engem is. Jártam vöröskeresztes összejövetelekre. Fogytam, kontaktlencsét csináltattam, hogy felfigyeljen rám. Le sem tojta. Kísérgettem, kedves voltam vele, semmi. Talán meleg volt, ez volt az érzésem, de fogalmam sincs. Aztán elsikkadt a dolog, de sokszor eszembe jut, mi lehet vele. Neked több sikert kívánok.
2016. aug. 31. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A szerelem nem ismer határokat.
2016. aug. 31. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!