Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek? tavolodok a...

Mit tegyek? tavolodok a legjobb baratnomtol!

Figyelt kérdés

van egy legjobb baratnom es amiota atmentunk egy masik suliba mind a ketten, es osztalytarsak lettunk azota persze lett tobb baratunk, de ugy erzem h mar masban latja a legjobb baratot.Sot athivott par lanyt magahoz engem meg kihagyott,de ezt az egesz athivas dolgot elottem beszelik meg.

persze nem teszem ezeket szova....

Meg ha csoportosmunka van akkor is kihagynak mivel ok pont megvannak a csapat letszam szerint.

Tenyleg jo baratok de ezek rosszul esnek nekem



2016. aug. 31. 10:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez van, barátok jönnek mennek. Fogadd el, hogy az új barátnőivel jobban érzi magát mint veled (ez nem feltétlenül jelenti azt hogy ők valójában jobbak is), de ne várj rá.


Keress te is új barátokat és töltsd velük azt az időt amit eddig a "legjobb barátnőddel" töltöttél (hamarosan úgyis megújul ez a poszt ;).


F/17

2016. aug. 31. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Abban semmi fura nincs hogy nem csak veled lóg, hanem az új közösségbe is beilleszkedik. Te se csak belé akarjál kapaszkodni, legyél nyitott mások irányába is.
2016. aug. 31. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ha tényleg a legjobb barátnőd, akkor ez semmiképpen sem szép tőle. Próbáltál már vele beszélni erről? Egy próbált megér.. Ha mégsem változik semmi, akkor hagyd a fenébe és próbálj te is új barátokat szerezni.
2016. aug. 31. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

koszonom szepen a valaszokat:)

amugy en is joban vagyok veluk csak az orarendunk miatt ok tobbet talalkoznak igy egy szorosabb kapcsolat jott letre

2016. szept. 1. 06:05
 5/5 anonim válasza:
nekem is ez van. csak mi még általánosba járunk, és ő azzal barátkozik, akit én a legeslegjobban utálok és beszéltem vele erről, és minden jobb lett.
2016. szept. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!