Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Uj osztalyba kerultem. Mirol...

Uj osztalyba kerultem. Mirol beszelgessek veluk? Milyen temakat hozzak fel?

Figyelt kérdés

14 eves lany vagyok es most megyek gimibe. Egy teljesen uj osztályba kerultem. Nincs senki ismeros. Nehany emberrel beszeltem messengeren. Megbeszeltuk egy lannyal hogy egymas melle fogunk ulni. Nagyon rendes lany, sok kozos van bennunk, csak nem lakik kozel. :/ Eleg visszahuzodo voltam az evnyiton (akkor is beszeltunk mar egy kicsit) Mar messengeren kibeszeltuk az alap kerdeseket (nem mindegyiket) es most nem tudom mirol beszelgessunk. Valami otlet? Mirol beszeljek vele? Miket kerdezzek?? Milyen temakat hozzak fel?

Elore is koszonom mindenkinek.



2016. aug. 31. 19:10
 1/1 Bonnie2019 válasza:

Szerintem mindenre legyél nyitott, ismerd meg a többieket, és, ha ezzel a lánnyal jóba lettél, akkor ismerd meg. Kérdezz te tőle, így a közös témáitokat is megtaláljátok.

Vagy mesélj a nyaradról, vagy, hogy miket szeretsz.

Amúgy menj szerintem szakkörökbe, akkor biztos sok új arcot ismersz majd meg. Figyeld az embereket, hogy ki milyen. A neveket próbáld meg megjegyezni.

Kérd meg ezt a lányt finoman, hogy vezessen be a baráti körébe. Vázold fel neki a helyzetet, hogy szeretnél barátokat szerezni, így a segítségét szeretnéd kérni. Biztos aranyosan igent fog mondani. :)

Egy tipp. Ha még egy kicsit csöndes is vagy, próbálj meg most egy kicsit mosolygós, kérdezgetős lenni. Te akarj bekerülni az új társaságba, mert lehet, hogy Ők nem nagyon fognak befogadni, ha csak csöndben ücsörögsz.

Hajrá! :)

2016. szept. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!