Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Menjek el egyedül az évnyitó...

Menjek el egyedül az évnyitó gólyabuliba?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnék elmenni és barátokat szerezni, de nem voltam gólyatáborban, senkit sem ismerek és nagyon félénk vagyok.

Ha egyedül odamennék, szerintem nem mernék végül bemenni :(


2016. szept. 1. 22:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem ugyanez a bajom.

Eldöntöttem, hogy nem megyek, de ma küldték az emailt, hogy kötelező a megjelenés.. :(

2016. szept. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Menj!!!!!!!!!!!! nem múlik ezen a táboron semmi vagy éppen hogy minden ezen múlik és remek barátokat találsz :D
2016. szept. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Szerencsere nalunk nem kotelezo.

De nem fogok szerintemenni mert ha be is mennek ott allnek egyedul vegig a sarokban :( pedig annyira szeretnek baratokat szerezni

2016. szept. 1. 22:42
 4/4 anonim ***** válasza:
MENJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nem élhetet le az egész életedet mint egy száradó kuty*sz*r
2016. szept. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!