Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szeretném ha barátok lennénk,...

Szeretném ha barátok lennénk, de üvegezni nem akarok. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Találtam egy lányt fősulin, eleinte úgy tűnt hogy összeillünk. Aztán láttam hogy folyamatosan fiúkkal lóg akik rossz dolgokba akarják belevinni. Ma meghívott üvegezni. Elmenekültem de nincs kizárva hogy az év során többször is előjön a téma. Azt akarja, hogy kiszálljak a kis buborékomból de én nem ilyen vagyok. Hogyan maradhatnánk mégis barátok? Nagyon kevés az ilyen aranyos lány. 19L
2016. szept. 1. 23:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Mégis mi problémád lenne attól, hogy felelsz vagy merszeztek? Mert, gondolom azt szokták csinálni üvegezéskor, legalább is errefele az szokás, javíts ki, ha nem. Figyelj. lehet durván fog hangzani, de nőj fel, felnőtt nő vagy, legyél már egy kicsit bevállalósabb, így csak be fogsz savanyodni, és senki nem akar majd egy olyan emberrel barátkozni, akivel semmit nem lehet csinálni, mert mindenre azt mondja, hogy nem.
2016. szept. 2. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Attól, hogy mindenkinek a szájába dugja a nyelvét vagy kibeszéli a titkait esetleg félpucéran cigizik a teraszon, még nem válik felnőtté..



Kedves kérdező,mindig van középút. Mondd meg, hogy szívesen elmész, ha szeretne időt tölteni veled, de te az ilyen játékokat nem szereted, nem a stílusod. Ha azt mondja, akkor ünneprontó vagy, javasolj neki egy olyan programot, amit te szeretsz, ha azt mondja hogy nem, mondd meg neki, hogy látod, neked is ki kellene szállni a buborékodból. Mert az mindenkinek van, csak mindenkinek másmilyen. Rossz dolgokba azt lehet belevinni, aki hagyja magát és vevő rá. Nem kell eltúlozni a dolgot. Néhány füves cigi, a felelsz vagy mersz vagy egy-két átmulatott éjszaka még nem teszi bűnözővé az embert, de nem is kötelező benne résztvenni. Felnőtt nő vagy/lassan leszel, most kell megtanulnod, nemet mondani, arra, amihez nincs kedved és nem szeretnél és megtanulni kompromisszumokat kötni meg kiállni magadért. Most kezded a fősulit, még bőven találsz magadban barátokat, barátnőket, akik egyeznek a szmélyiségeddel és nem kérnek olyat, amiről tudják,hogy kellemetlen.

2016. szept. 2. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, az első vagyok, de nálunk sosem jutott odáig a dolog, hogy ilyenek történjenek. A legdurvább az volt, hogy az egyikünknek meg kellett ennie egy tömlősajtot magában, pedig ha akartunk volna jóval tovább mehettünk volna a 18+ kategórián. Úgy látszik ehhez sincsen mindenkinek esze, és kreativitása, csak addig mennek el, hogy egymást csókolgassák, mint az óvodások.
2016. szept. 2. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :) Normális "tömlőssajtos" üvegezésbe belemennék. De sajnos itt kolbászfesztiválról volt szó... Ez van, próbálok majd normális barátokat szerezni.
2016. szept. 2. 11:43
 5/5 anonim ***** válasza:

Így már mindjárt másképp fest a dolog. Mindenképp legyél őszinte a csajjal, hogy neked ez nem fér bele. Hidd el, írod, hogy aranyos, de aki ilyeneket csinál az általában mindig meglepetéseket tud okozni. Rossz értelemben.

Legyél vele őszinte, és mondd meg neki egyenesen, hogy téged nem érdekel az ilyesféle program, de ha emiatt bármi kifogása van ellened, erőlteti, jobb, ha hanyagolod.

2016. szept. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!