Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » S. O. S. Hazudtam egy nagyot...

S. O. S. Hazudtam egy nagyot és félek hogy a szülőin elmondják anyának, anya mondja hogy ő erről nem tudott és lebukok. Hogy ússzam meg?

Figyelt kérdés
Nagyon félek, a hazugság az volt, hogy elutaztunk nyáron Olaszországba ugyanabban az időpontban, mint az egyik osztálytásam csak véletlen nem futottunk össze. (Ja hiszen ott sem voltam) Félek hogyha a szülői lesz anya elkezd beszélgetni az Olaszországban valósan volt anyukával és mekérdezi az én anyukámtól, hogy milyen volt? Annyira ciki lenne, senkinek nem szeretném elmondani, hogy idén nem mentünk drága nyaralásra. Segítsetek hogyan ússzam meg? Ti buktatok le durván? Mennyi idő volt mire elfelejtették?

2016. szept. 2. 17:09
 1/9 anonim ***** válasza:
40%
Pedig megérdemelnéd
2016. szept. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%

Ezt már sehogy. A szüleidet nem kérheted, hogy hazudjanak egy másik szülőnek és felnőtt ember amúgysem tenné meg, tehát ha őt avatod be, akkor azzal csak lebuktatod magad, bár a lelkiismereted lehet tisztább lesz, de attól még fennáll a lebukás esélye. Ha nem mondasz semmit talán nem derül ki, de, ha mégis az nem csak az osztálytárs de anyukád előtt is marha ciki lesz. Márha az osztálytársad anyukája tovább mondja a gyerekének. Viszont itt mérlegeld azt is, hogy anyukádat milyen kínos helyzetbe hozod vele, mikor esetleg rákérdeznek nála és ő azt sem tudja mit mondjon és ráadásul levágja, hogy szégyelled, amiért ő nem tudott elvinni nyaralni drága helyre. Ezeket mérlegeld.


Én ilyenekben sosem hazudtam. Lógtam párszor a gimiből, volt, amikor bevallottam volt, hogy lebuktam de megbeszéltük anyával. Olyan kaliberűt sosem hazudtam, amivel az osztály előtt kerültem volna cikibe. Ebben az egész történetben egyébként az a rossz, hogy a legcikibb, hogy te tényleg azt hiszed, hoyg gáz, ha valakinek nincs pénze nyaralni. Ha ki is derül ez lesz a nagyobb ciki. Nem az, hogy hazudtál.

2016. szept. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
24%
Bakker de bírnám ha lebuknál... istenem még fizetnék is azért, hogy jelen lehessek amikor megtörténik:DDD
2016. szept. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Lehet hogy megérdemelném, sőt biztos, csak biztos ismeritek ti is az érzést, amikor mindenki Iphone 6-tal mászkál és minden évben elmennek 3 országba nyaralni, ti meg nem. Csak egy picit nem akartam kilógni a társaságból, de nagyon megbántam soha többet nem hazudok magam miatt és tanultam a leckéből. De nem kell azonnal a legrosszabbat remélni, mert el sem tudom képzelni, hogy senki sem keveredett rajtam kívűl bajba, és ő tuti tudja milyen ha csak egy pici mondat ami kiszaladt mekkora bűntudatot és galibát tud okozni.
2016. szept. 2. 18:19
 5/9 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem már most is tudja mindenki, hogy kamukéró vagy! Nade sebaj, mondd el az oszttársadnak, hogy annyi pénzetek se volt, hogy gyalog haza menj, és a tököd eldurran már, hogy minden sulikezdéskor azt hallgatod, hogy ki ájult el a Csomolungma tetején oxigénhiány miatt. Te meg a sarki zöldségesnél voltál, na és? Mármint az északi-sarki zöldségesnél... :)
2016. szept. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
49%
Na igen, az ilyen agymosottak miatt tart itt a korosztályod. Na és akkor mi van, ha van ájfossa? Nem is ismered a képességeit, az egy amcsi hulladék... de ha te ettől érzed magad értékesnek, akkor hajrá, megérdemled
2016. szept. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
76%
Fúú, de rosszindulatú mindenki. Mondd el anyukádnak, szerintem meg fogja érteni, hogy miért tetted. Ő is jobban jön ki a dologból, ha tudja előre mire számítson. Majd lerázza a nőt valami sablon szöveggel, már ha egyáltalán beszélget vele, lehet nem is fog/nem akar. Ha én lennék az anyukád, biztos, hogy emiatt nem neheztelnék rád, max. kérném, hogy még egyszer ne csinálj ilyet.
2016. szept. 2. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

az a legviccesebb az egészben, hogy a kérdezőhöz hasonló emberkék szoktak rinyálni azon, hogy szívatva vannak a suliban. hát első körben nem kéne okot adni rá az ilyen hülyeségekkel.


több pénzük van... nabumm. vannak olyanok akik meg náluk gazdagabbak. tanuld meg, hogy a saját pénzeden kívül ne érdekeljen senki másé (mert te csak azt tudod elkölteni) és nem lesznek ilyen problémáid.

2016. szept. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Na én ezért utáltam, hogy minden tanév kezdetén első kérdése az osztályfőnöknek, hogy na és ki hol volt nyaralni? Gimiben az utolsó padban ültem, mire rám került a sor, végighallgattam a Görögországtól a Kanári szigeteken át a Balatonig mindent, én meg életemben nem voltam nyaralni...

Kérdező, én elmondanám anyukámnak és azt is, hogy miért hazudtam.

2016. szept. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!