Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ez lehet az oka, hogy kiközösí...

Ez lehet az oka, hogy kiközösítenek?

Figyelt kérdés

Nem egy szokásos 14 éves lány vagyok, ha szabad így mondani:) csakis színesbe járok,próbálok mindenkivel kedves, őszinte és megértő lenni és megtalálni a közös hangot. :) a hajam természetesen hullámos és rengeteg karkötőt hordok, persze nem úgy mint ékszer, hanem mint emlék:)). És rengeteg, felnőttek szerint értelmes hobbim van :)

A többi velem egyidős lányismerősöm sajnos csak a telefonját szokta nyomkodni egész nap, van, hogy a suliban egymás mellett ülve is chatelnek a másikkal és természetesen a fekete ruha, a fekete vasalt haj és a cigizés sem maradhat ki náluk.

És hát... idővel egyre jobban kitúrnak, kiközösítenek a kis körükből, tehát így az oszály lányai közül, ezért sokat gondolkoztam ezen. Lehetséges, hogy emiatt a "személyiségbeli" külömbség miatt van ez? Szerintetek mit tegyek? Teljesen tanácstalan vagyok, mindig mindegyikre rámosolygok, próbálok még ezek után is kedves lenni és van, hogy csak egy hülye nézést kapok vissza...

Persze ha olyanná válnék, mint ők, akkor biztos befogadnának, de nem szeretnék olyan lenni. Nem is bírnek szerintem... Viszont ha így nincsenek barátaim, akkor mit tegyek?


Előre is nagyon szépen köszönöm a válaszaitokat. :))


egy 14 éves lány



2016. szept. 2. 17:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom nagyon gyerekes vagy ezzel a nagy boldogsagoddal es ez miatt nem kedvelnek. Na mintha ok nem lennenek azok :D keress olyan baratot aki kicsit is hasonlit rad. Boztos van legalabb 1. Es akkor mar nem tudnak kikozositeni. Sok sikert!
2016. szept. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
De te miért pont azokkal a lotyókkal akarsz barátkozni és nekik megfelelni? Keress hozzád hasonló, normális lányokat, mert biztos fogsz találni.
2016. szept. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Kár, hogy ma már a normális a kisebbség és a defektes idióta a nagy többség! :(

És ez most nem csak rád igaz...

2016. szept. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Számomra Te vagy a szokványos, gyerekes, ők pedig az érdekesebbek (leszámítva az egész napos telefonnyomkodást), minden helyen máshogy van gondolom... :P Egyébként lehet, hogy ez az oka igen... de találhatsz olyanokat, akik hasonlóak, mint Te, maximum nem az iskolában.. :P
2016. szept. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Eszedbe ne jusson megváltozni, hogy olyan legyél, mint ők.

Nem is az a gond velük, hogy feketében járnak vagy hogy cigiznek, te pedig nem, hanem az, hogy kiközösítenek. Ilyen emberekkel nincs értelme barátkozni. Nem kell velük konfliktusba kerülni (abból te jönnél ki rosszabbul), egyszerűen csak kerüld őket.

Barátokat pedig próbálj meg máshonnan szerezni, ha az osztályban nem találsz olyan embert, aki elfogadna.

2016. szept. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Na ácsi...

A kérdező kíváncsi típus, ugyanakkor értelmes, meri vállalni önmagát, és tudja igazán élvezni az életet. Ez nem gyerekesség... Ez lenne a normális, nem a flegmaság, a nemtörődömség, meg a féészbúúkon való szüntelen lógás.


Kérdező!

Az osztálytársaid valószínűleg furának tartanak. A többség ilyen korban nem nyitott ilyen "enyhe" másság felé sem.


De! Ne változz meg senki kedvéért. Csak a boldog ember lehet igazán sikeres. :)

Még általánosba jársz, vagy már középbe? Milyen tanuló vagy?

(A jó tanulók között több a veled hasonszőrű, szerintem velük érdemes lenne barátkoznod.)


Amúgy egy hozzád hasonló lány vagyok, csak már huszonéves egyetemista.

2016. szept. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm az eddigi válaszokat!


#6 hatosztályos gimibe járok, ott vagyok nyolcadikos és az egyik legjobb tanuló az osztályba:))viszont idén-többnyire a közösség miatt is- szeretnék felvételizni egy másik iskolába. De neked is köszönöm a választ, igaz, próbáltam már a jobb tanulókkal is baràtkozni, de sajnos ők is beletartoznak a fent említett kategóriàba, de persze nem olyan durván. Viszont akkor megpróbálom mégegyszer, hátha :))

2016. szept. 3. 09:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!