Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ez normalis? Van meg ilyen...

Ez normalis? Van meg ilyen ember rajtam kivul?

Figyelt kérdés

En a nyari szunetben sokkal jobban szeretek otthon lenni mint pl a barataimmal.(meg akkor is ha csak segiteni kell Anyanak vagy valami akkor is)Meg elmenni barhova is inkabb a csaladommal szeretek.

Van meg ilyen ember rajtam kivul? Mert kezdem azt hinni hogy egyedul vagyok :D

Igy a barataimmal is eleg keveset vagyok.



2016. szept. 2. 21:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Belőled lesz jó anya
2016. szept. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
:DD aranyos vagy. Miert?:)
2016. szept. 2. 21:54
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez tök normális! Egy ember életében a család a legfontosabb! Majd ráérsz még barátokkal lógni, itt az egész élet!
2016. szept. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem az, normális, az én szüleim szerint nem. Én is ilyen vagyok, csak én már velük sem megyek sehová.
2016. szept. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem vagy egyedül, csak embertípus alapján egy kisebbségbe tartozol. Ettől ez még teljesen normális.
2016. szept. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
#4 miert nem mesz veluk sehova?:o
2016. szept. 2. 22:08
 7/7 anonim ***** válasza:
Unalmas, legtöbbször valaki veszekedik valakivel, vagy velem. Meg egész világéletemben untam a szüleimmel elmenni valahova kirándulni. Itthon elbeszélgetek velük néha és ennyi, itthon jó fejek. De fél napokat lötyögni a szüleim mellett és húgom mellett nekem nem buli, inkább itthon maradok egyedül, filmezek, zenét hallgatok vagy áthívok pár barátot iszunk, zenét hallgatunk és dumálunk, kutyát sétáltatunk..
2016. szept. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!