Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mar nem akarok tobbe baratkozn...

Mar nem akarok tobbe baratkozni vele meguntam azt hogy csak akkor kellek neki mikor nincs mas. Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés

Az egyik baratnommel mar egy ideje rossz a kapcsolatunk most h kezdodik a suli es talkozunk egyre jobban erzem h ninecs meg a kozoshang megugyse mint a gep elott.

Nemtudom h hogy mondjam neki ugy h ne sertodejon meg h elegem van belole mert miota rajtam kivul talat egy masik lanyt akivel joba lett azota nem az igazi a mi dolgunk.(2 eve van ez)

En is elkezdtem masokkal baratkozni es ez zavarja de elvarja h engem ne zavarjon h o masokkal log. Es ez is igy van mar egy ideje. Csak lelki szemetesnek hasznal.

Szoval inkabb varjak mig egy nagyobb veszekdes szetrobbant minket vagy tavolodjak szepen el vagy valaki egy uj terv?



#barátság #kezdet #elhanyagolás #kihasznalas elhagyas
2016. szept. 3. 22:02
 1/3 anonim ***** válasza:
53%
Én mikor ilyen volt, egyik hasonló műsora után kirobbantottam a cirkuszt, és leléptem. Kevesebb, mint fél év után ő keresett meg, azóta megemberelte magát.
2016. szept. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
44%
Véleményem szerint attól hogy van egy pasija még lehet barátnője, ez természetes dolog. Nem fog maga körül minden kapcsolatot megszakítani, azért mert van egy pasija. Egyébként ha nem tetszik a dolog és úgy érzed, hogy nem fog javulni, akkor jobb mihamarabb szakítani, ne habozz.
2016. szept. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát,szerintem egyszerűbb,ha megmondod neki, onnantól már nem fog gyötörni, és megszabadulsz ettől az érzéstől ,ha hamarabb túl leszel rajta. Szerintem ez már nem is barátság, így a leírtakból, ami köztetek van. Úgyhogy nincs értelme sokáig folytatni, elhúzni ezt a dolgot, menjen mindenki a maga útján tovább. Már ahogy én látom, vége van azoknak az időknek, amikor nagyon jó volt, hogy ott vagytok egymásnak, szóval szerintem menjetek külön, engedjétek el egymást. Talán így is megmondhatod neki, ahogy én leírtam.
2016. szept. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!