Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Milyen ajándékot adjak a...

Bonnie2019 kérdése:

Milyen ajándékot adjak a legjobb barátnőmnek?

Figyelt kérdés

Igen, igen, mielőtt mindenki rám zúdítaná a sok kommentet, hogy ,,Ezt még hányszor fogják megkérdezni?", ,,Ilyet már ezerszer kérdeztek" stb.

Igen, én újra megkérdezem, mert nem nagyon találtam a régiek között sok mindent, és azóta lehet, hogy lennének új ötletek, amik jobbak.

Szóval októberben lesz még csak a szülinapja, de én már most elkezdtem készülődni. Lehetőleg személyes ajándékot szeretnék, vagy valami olyasmit, amit kézzel lehet elkészíteni.

Bármi jöhet, mindenre nyitott vagyok. Köszi! :)



2016. szept. 4. 11:11
 1/4 anonim ***** válasza:
45%
Hogy akarod hogy tippeket adjunk ha személyes ajándékot akarsz ? Talán mi ismerjük a barátnődet ? De ötletem ettől függetlenül van , pénzt adj neki annak mindenki örül !
2016. szept. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Bocs de asszem félre értettük egymást. Személyes ajándékot szeretnék adni, ezért szeretnék olyan ötletek kérni, hogy ti milyen személyes, egyedi ajándékot adnátok.

Nem kell ehhez ismerni senkit, csak gondolj bele, hogy mi személyesebb egy csokinál.

2016. szept. 4. 11:47
 3/4 anonim válasza:
Nézz körül Pinteresten. Sok mindent lehet találni. Csak egyszerűen írd be hogy DIY gifts for best friends vagy vlmi ilyesmit és kiad egy csomót. Remélem segítettem🙂
2016. szept. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én egyszer névnapomra kaptam egy kártyát, ez állt benne: Létezhet nálad jobb barát? Nem hinném,kizárt, semmi esetre sem. Te vagy a legjobb! :) + egy best friends nyakláncot, ami ilyen összerakhatós. Szülinapomra kaptam tőle egy közös képünket, egy levelet, egy kis figurát, ami a kedvenc álltom jelképezte + egy csokit+ egy jó nagy ölelést. Ő már régebben mondogatta, hogy szeretne egy kutyust, de neki kissebb háza van, és nem tudja milyen fajta lenne oda jó. Így hát vettem neki egy tacsit. Volt ott sírás-rívás, persze örömében. :D
2016. szept. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!