Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Púp vagyok a hátán? Milyen...

Púp vagyok a hátán? Milyen általános témák lehetnek egy fiú és egy lány közt?

Figyelt kérdés

Leszögezés képpen én, a kérdező lány vagyok, és egy olyan problémám lenne, hogy egyeltalán nem tudom hogyan viselkedjek. Mostanában megismerkedtem egy fiúval, tudom erre mindenki azt gondolja valami szerelmes történet lesz, de nem. Először is a túl jó hozzám fogalma nála lépett érvénybe, nagyon kedves, közvetlen és jófej, én meg visszahúzódóbb, félénkebb, hajam mögé bújóbb ahol biztonságosabban érzem magam. Önbizalom terén nem vagyok valami jó, soha nem is leszek, de próbálkozom a kitárulkozással és hogy ez az egész ne hasson bunkónak. Nem vagyok egy feketén öltözködő emós, normális vagyok, csak valahogy mégis szerényebb. Figyelek rá, hogy kedves legyek és merjek rá nézni. Nagyon szeretem, hogy olyan közvetlenül tud velem már az első alkalomtól fogva beszélgetni, hogy tökre elengedem magam, néha észre sem veszem hogy veszettül figyelem mit mond, annyira érdekel. Nem szeretnék egy ilyen barátot elveszíteni, ezért nem akarom untatni, azt akarom hogy ő is ugyanolyan jól érezze magát a társaságomban mint én vele. Miről kéne beszélgetnünk, nem vagyok elég tapasztalt az ilyen barátkozások terén, gondolom nem beszélgethetünk barátnősen... Akkor hogy? Milyen általános témák lehetnek egy fiú és egy lány közt?

ÉS még megfordult bennem a tegnapi alig-alig beszélgetésünk óta, hogy talán megunt... de hiszen még akkor is mennyit mosolygott és mesélt! Csak én reagálom ezt túl, igaz? Ha elege van belőlem szólna vagy érzékeltetné, vagy valami... nem?



2016. szept. 8. 20:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Túl reagálod. De valószinüleg ő többet fog akarni és nagyvalószinüséggel te is. A beszélgetés vagy megy vagy nem. Ne eröltesd majd jön magátol hozza a szituáció. Na parázz légy nyugodt add magad ne foglalkozz semmi mással érezd jól magad vele és csak mosolyogj szépen.
2016. szept. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, szerencsére ez könnyű, mivel ő maga valahogy olyan jófej, hogy köszönés után már beszélgetés közben nem is görcsölök. Nem, nem hiszem hogy többet akarna majd, legalábbis nem tőlem. Nekem a barátsága is bőven elég, nagyon boldog vagyok ezért. Többre nem számítok, én nem is számíthatnék, addig nem, amíg össze nem szedem a lelkem összes darabkáját. A témák kibeszélése utáni hosszas csöndről nem tudom zavaró-e... Őszíntén, nekem nem, nem is vagyok az a hadaró mindig beszélős fajta, engem nem zavar egy kis csönd, csak azon aggódok vajon ilyenkor ő mire gondolhat?
2016. szept. 8. 21:01
 3/5 anonim ***** válasza:

hát valoszinüleg őt is ez foglalkoztathatja hogy te mit gondolsz meg ha ne untasson ha olyan mint amilyennek mondjuk elfestetted

a csend csak akkor kínos ha haggyátok h azzá váljon

De kitudja mi járhat egy tini fiu fejében ha nagyon elbambul esetleg kérdezz rá mire is gondol (ne tul sokszor)

2016. szept. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nyugi, ne parázz. :) Ha untatnád, nem beszélne veled, de az, hogy beszél veled, hozzád, az nagyon jó jel. :)

És nincs olyan, hogy barátság terén általános beszélgetés. Változó, ki miről beszél. Nincs olyan, hogy xy szituációban a és b variáció közül választhatsz (max játékban), hanem azt, amit te akarsz. De kezdésnek ajánlom, hogy mesélj arról, hogy érzed magad, mi történt veled, aztán majd közös témák... Vagy ahogy alakul, de kétlem, hogy rossz irányba haladhatna ez. :D

Sok sikert, meg minden. :D

2016. szept. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Valóban magamra nézek és boldogabbnak látom magam mellette, egy ilyen barát kincs és tudom, hogy majd persze idővel nem fogok ezen ennyit parázni, meg minden el fog dőlni, de ez még a nagyon eleje, amikor tulajdonképpen a "nem akarom elveszíteni és azt akarom hogy ő is jól érezze magát velem" korszakom van, ami addig tart amíg nem nyílunk meg egymás felé és már közvetlenebb leszek. Remélem hogy lesz ilyen, ha egyszer csak magamra hagyna és összetörne a szívem, nem tudom mihez kezdenék. Nem fogom túlreagálni és nagy levegőt veszek. Hiszen eddig is minden milyen jól ment!

Nagyon szeretem a társaságát és ezt szerintem ő is érzi, nem lehet hogy ne venné észre mennyire változok napról napra és mennyivel inkább nyílok felé. Egyre többet szólalok meg, nevetek és egyszer a viccelődésig is eljutok. Hiszem, remélem, hogy eljutunk oda :)

2016. szept. 8. 22:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!