Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Osszevesztem a legjobb baratno...

Osszevesztem a legjobb baratnommel egy fiun. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Volt egy fiu, aki neki tetszet, en pedig probaltam segiteni neki, es irtam a fiunak,aztan rengeteget beszelgettem vele, vegul pedig beleszerettem...

En is tetszettem neki, de o nem akart baratnot.

Ugye nagyon szorngtam,hogy elmondjam e neki, hogy beleszerettem a fiuba aki neki tetszik.. nagy nehezen elmondtam. Mire ez a valasz vart: Nem baj,nekem mar ugysem tetszik.

Aztan sok nehezsegen mentem at a fiuval kapcsolatban es ezt vele beszeltem meg, mivel azt mondta, hogy ot mar nem erdekli.



Erre igy augusztus kozepen irja facebookon, hogy : EN MEG MINDIG SZERETEM es nwem orultem volna, hogyha osszejon a kapcsolatotok.

Aztan irtam,hogy: Szep, hogy nem orulnel a "baratod" boldogsaganak.


O pedig irta,hogy ha szerelmes vagy xy-ba, akkor miert tetszik meg rajta kivul 14588757247587 koreai fiu.


nos igaz, hogy tetszik egy fiu, aki azsiai, de nem szeretem es a tetszes meg a szerelem nem ugyan az. Na de ertitek a lenyeget.



En probalok mindig mindenkitol bocsanatot kerni, meg ha nem is en vagyok a hibas, mert nem vagyok haragtarto, de tole nem tudom hogyan kerjek bocsanatot. Segitsetek, mit tegyek?


16/L



2016. szept. 10. 13:24
 1/4 anonim ***** válasza:
51%
Csapjatok egy hármas partit!
2016. szept. 10. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Tudod mi az egyetlen dolog ami el tud választani két legjobb (fiú!) barátot egymástól ?



"...Erre igy augusztus kozepen irja facebookon, hogy : EN MEG MINDIG SZERETEM es nwem orultem volna, hogyha osszejon a kapcsolatotok.

Aztan irtam,hogy: Szep, hogy nem orulnel a "baratod" boldogsaganak..."

Jól sejtem, hogy szőke színű a hajad?


F/17

2016. szept. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Istenem...

valaszt kertem,ha nem vagy kepes ra akkor bye.

2016. szept. 10. 14:18
 4/4 anonim ***** válasza:

Azt nem értem, miért facebookon kell mindent csinálni?? Mert az -amúgy fájdalmasan korlátolt jellemről tanúskodó- történetnek elhanyagolható mennyisége zajlott a való életben.

Én amúgy ott adtam fel, mikor a "barátnőd" azzal offolt, hogy idézem: "...ha szerelmes vagy xy-ba, akkor miert tetszik meg rajta kivul 14588757247587 koreai fiu."

Szerintem itt most befejezem a hozzászólást, mert nem szeretném, hogy kitiltódjam erről az oldalról...

2016. szept. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!