Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit kellene tennem ebben az...

Mit kellene tennem ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy van egy ismerősöm. Barátnőnek nem éppen nevezhető, mert már évek óta nem láttam.

Ott lakik, ahol a másik nagymamám(Innen 175 km-re, de most a mi városunkban dolgoznak műszakban a párjával.

Nos, ma rámírt facebookon, hogy..


"Szia. Bocsi hogy zavarlak de nagy bajaban vagyok.es kornyeken csak teged ismrlek. Tegnap elloptak az osszes penzunket a telefonunkat mindenunket. Szeretnem.kerdezni hogy tudnal nekem segiteni?? Haza szeretnenk menni bajara de meg annyi penzunk sincs. Jovohetig ki tudnal segiteni?? hetfon vissza.kuldenem neked"..


Én meg azt írtam, hogy nekem sincs, de megkérdezem apámtól,hátha ad(amúgy nem kérdeztem meg, csak ezt írtam). És mondtam, hogy tudna adni. És írta, hogy akkor 3/4 5 kor találkozzunk.Nem tudja hol lakom, számomat sem, meg semmit, le is tilthatnám. De nekemm is kell az a hétezer forint... Most megírtam, hogy mégsem kaphatok, mert meggondolta magát apum,mert h nem ismer. De nem olvasta még el:( Most mit csináljak? Mi van ha bejönnek,én meg nem vagyok ott? Nagyon rossz tapasztalataim vannak ilyen téren... Vagy addjak nekik?


2016. szept. 10. 16:04
 1/5 A kérdező kommentje:
Ezt nagyon elszúrtam, hogy azt írtam, hogy adok.... Most meg berendeltem őket... Mi van, ha átverés? De mindjárt el kéne indulnom, hogy beérjek a pályaudvarra 45-re. Ha meg nem találnak ott,én lennék a szemét... Sokszor adtam már másnak, de soha nem kaptam vissza....
2016. szept. 10. 16:09
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, megirtad hogy mégse tudsz adni, meg kéne hogy értse
2016. szept. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
csak nem tudta elolvasni, mert írta, még 3 kor, hogy vissza kell adni a telefont.És azért nekem írt, mert csak engem ismer itt ahol lakunk.
2016. szept. 10. 16:54
 4/5 anonim ***** válasza:
Olyan hülye vagy, már ne is haragudj. Már az elején tudtad, hogy nem fogsz adbi nekik, akkor még miért mondtad, hogy mégis... hívd fel telefonon, biztos nem fog örülni annak, ha rájön, hogy hülyére vetted.
2016. szept. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem tudom a telefonszámát.

És azt írta, mindenüket ellopták, a telefonjukat is,és kölcsön telóról írt.

2016. szept. 10. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!