Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak szerintetek?

Mit csináljak szerintetek?

Figyelt kérdés

3 éve ismerem a legjobb barátaimat. Hárman vagyunk úgymond "bffek", és én eddig azt hittem sokat számítunk egymásnak. Én ténykeg mindent elmondok nekik, ők szinte már semmit, és nem tudom miért van ez. Legtöbbször én írok nekik, ők elég ritkán. Mindig én vetem fel az ötletet, hogy találkozzunk, amire a reakció az egyik lánytól hogy okéé de az edzést nem hagyom ki miattatok, a másik lánytól pedig hogy jó nemtom.

Pont emiatt lettem mostanában nagyon jóbban egyik osztálytársammal, és az egyik barátnőm(az edzéses😂), elkezdett csesztetni hogy miért toltok én ennyi időt az osztálytárssal. Kiforgatja a szavaimat és elviselhetetlen lett.


2016. szept. 11. 12:31
 1/2 anonim válasza:
Hasonló helyzetben voltam én is ... Tudod, az ilyen embereket barátnak nem lehet nevezni. Ha szereted a társaságát az osztálytársadnak akkor egyszerűen csak legyél vele. :) A másik két lány meg hogyha tényleg szeretnének és törődnének veled, akkor megérthetnék azt hogy néha kell a változás, az embernek mindig jönnek az új barátai, nem lehetsz velük állandóan :)
2016. szept. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

szerintem érdemes lenne az edzésessel lekommunikálnod, hogy mire van szükséged, barátságra és barátságon belül.

Meg kell értenie, hogy ha neked többre van szükséged, mint amit ő nyújt számodra, akkor keresel mást is, és azt is meg kell értenie, hogy ettől még ugyanúgy barátnők maradtok, és éppen ugyanúgy annyit találkozol az edzésessel, amennyit ő igényel, azt a számodra keveset - neki pont eleget, amit eddig is

2016. szept. 16. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!