Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek? Az utóbb időbe a...

Mit tegyek? Az utóbb időbe a barátaimról kiderűlt hogy érdek emberek és akkor keresnek csak ha segítség kell .

Figyelt kérdés
ha én kérek valami le se szarnak . úgy érzem teljesen eg yedűl maradtam megint már enni se tudok hol ismerkedhetnénk? A neten már probálkoztam de semmi nem lett belőle.

2016. szept. 11. 13:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Ha iskolába jársz, akkor jelentkezz valamilyen szakkörre, ahova többen járnak a suliból. Vagy kezdj el valamilyen sportot.
2016. szept. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az első leírta a legjobb megoldásokat:D

A sulis szakkör jó megoldás, vagy akár el is kezdhetsz más osztály/évfolyam társakkal ismerkedni.

A sport szerintem a legjobb ilyen téren, én egy röplabda edzésen ismertem meg a legjobb barátnőmet 4 éve.Mindegy hogy az iskolában vagy egyesületnél sportolsz,ez jó ismerkedési lehetőség.

De igazából annyi a kulcsa az egésznek hogy mozdulj ki, menj ide-oda, próbálj ki minél több közösségi dolgot amit tudsz:)

2016. szept. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!