Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nem is voltam neki soha fontos?

Nem is voltam neki soha fontos?

Figyelt kérdés

No van (volt) egy legjobbbarátnőm leezt egy pasija és amióta velee van en mar nem vagyok fontos neki 5 éve vagyunk legjobb baratnok es nem tudom hogy tehette tönkre ezt egy pasi ( jah am 16 évesek vagyunk)

Nem erzem h en hianyoznek neki ( am az osztalytarsam) nemtudom mit tehetnék hogy nekem ne hiányozzon foggalmam sincs mé hiányzik sokszor kibeszelt a hátam mögött elmondta a titkaimat másoknak de én őt szeretem de nemtudom h miért.De meg mindig szeretem Látom minden nap az osztályban mar egymásra sem nézünk nem is szólunk egymáshoz , és ő hagyott ott engem szoval en nem kerek bocsanatot nem lenne mié ....de tudom hogy ő sem fog !- akkor ő sosem szeretett? Mindig csak mi voltunk egymasnak legjobb baratnok masokkal csak haverkodtunk de nem hittem hogy ennek ilyen csúnya vége lesz.

Segítsetek , hogy mit kênr tennem?! Vagy mit tegyek hogy nekeem ne hiányozzon es ne fájjon ennyire???



2016. szept. 12. 16:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Fogadd el a helyzetet, ne legyél önző. Saját élete van, neked is. Amúgy meg kibeszélt és elmondta titkaid, egy ilyen ember nem barát. De úgy érzem mintha nem is lenne sok barátod ha egy ilyen miatt rimánkodsz.
2016. szept. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szerintem engedd el, de ha nagyon hiányzik akkor menj oda hozzá szünetben vagy suli után beszélgessetek és ha még mindig a régi minden akkor folytatódhat a kapcsolat. ha egyoldalú és ő sosem fog keresni, akkor ez valószínűleg egy felszínes kapcsolat, ami azt jelenti, hogy neki nem vagy annyira fontos. valamint ebben a korban sokat változik az ember, ilyen-olyan dolgok kezdik el érdekelni és az emberek is gyorsan cserélődnek mellette. szóval emiatt ne bánkódj, találsz másik barátnőket.. sok ember nem őszinte és csak azért van veled, hogy ne egyedül legyen például. ha nem bízhatsz meg benne, engedd el.. ne legyél túl érzékeny
2016. szept. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem rimánkodok.

Kb 1 eve jottek az osztalyunkba uj tanulok es beloluk az eggyikkel szinte olyanok vagyunk mint a testvérek meg van még egy akivel 2 éve vagyunk nagyon jóban de egy 5 évig tarto baratsag utan baj hogy szomoru vagyok ???

a mostani barataim 1000x jobban szeretnek mint ő vaaha is szeretett veluk mindent megtudok beszelni velem sírnak velem nevetnek ...hidd el en sem ertem mie hianyzik erre keresem a valaszt...

Szerinted tovabbra se beszeljek vele ?

2016. szept. 12. 16:16
 4/4 anonim ***** válasza:
Tudod egy pasi nagyon sokszor megtudja változtatni a legjobb barátnőt. A barátnőd most rózsaszín szemüveg mögül látja a világot és hirtelen a pasi lesz a legfontosabb, az ő személye szent és sérthetetlen, róla egy rossz szavad nem lehet stb. Ilyenkor 180 fokot fordul az ember. Talán várj, amíg vége lesz a pasival és mikor normális, akkor próbálj meg beszélni vele. De csak kettesben! Vagy esetleg felhívhatnád telefonon és megbeszélhetnétek a dolgokat. Elmondhatnád, hogy rosszul esett, hogy kibeszélte a titkaid és téged a hátad mögött.
2016. szept. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!