Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy terelnétek jó irányba...

Hogy terelnétek jó irányba ezt az embert tapintatosan? Hogy vennétek rá a munkára vagy hogy forduljon segítséghez?

Figyelt kérdés

Van egy kedves barátom, akivel már beszéltem igazából erről a problémáról - vagyis, hogy nem megy el dolgozni. Meghallgatni meghallgatott, de semmi eredménye nem volt, maximum csak megsérteni sikerült.


Az egyetemet hitelre végezte el, tele van adósággal, a családja borzalmas anyagi helyzetben van, ő pedig egész nap otthon ül és többnyire számítógépen játszik.


A családja nagyon problémás, nekem az is durva, hogy egy évet otthon ül és senki egyszer sem kérdezi meg, hogy volt-e már állásinterjún.


Hosszú távú tervei vannak, de mind elég irreális, nem könnyen kivitelezhető dolgok és egyszerűen mintha tökre nem érdekelné, hogy addig akár éhen is halhat.



2016. szept. 17. 20:54
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem rájött hogy úgyse kap itthon munkát :D
2016. szept. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Kapna munkát, maximum nem olyat, amilyet akarna. Csak ahhoz is ugye pályázni kéne állásokra meg interjúkra járni. Anno felajánlottuk, hogy segítünk neki felkészüni, nem kért belőle, rá meg nem akartam erőszakolni.


Nem egy 20 fős faluban lakunk, hogy ne kapna munkát...

2016. szept. 17. 21:03
 3/3 anonim válasza:
Beszélgess el vele mégegyszer hogy ez így nem lessz jó egyszer kapcsold ki neki az áramot es akkor nem tud gepezni es vidd el emberek koze! Hatni fog garanatllom! :)
2016. szept. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!