Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szóval van, volt egy barátom...

Szóval van, volt egy barátom olyan volt számomra akkár csak a testvérem! Ugy voltunk hogy segitünk a másikon ha neki pls vallami miatt nincs! Most meg már uttál az én hibám?

Figyelt kérdés
Szóval a lényeg a srác és én régen adonyiak voltunk! Ö el költözött tatabányára én maradtam adonyba! 8-honnapra rá én is oda költöztem! Előtte volt egy balhé már ott igen én voltam a farok! De meg keresstem konkrét harcoltam a haveromért! Aztán 3-honnapig nem voltunk haverok de mikkor tatabányara költöztem újra spanoltunk! És jött ujra az hogy segitünk egymáson! Én már dolgoztam ö visszont sulizik! Gázba kerültem mert .... és ő segitett!! De meg hálláltam mindent! Aztan barátnőm is dobott és rá volt szükségem de aztán már szar voltam mert naponta csak velle akkartam logni nem az exemre gondolni! Aztan volt egy állmom ki röhögött ki beszélt! Le bassztam miatta de megint csak én lettem a szar! Aztan fél év uttan vissza jöttem anyámékhoz németbe itt szerencsét probálni a kaukciott mondtam neki ha vissza adjak tartsa meg nem kis pénz!! Aztan ő oda ment a fő bérlőhöz a penz miatt de még nem tudta oda adni és ez miatt én lettem a szar! Most én vagyok tényleg a szar?
2016. szept. 18. 00:12
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja és azt is fel hoztta mert ö segitett rajtam de azt hogy én ki fizetem neki egy nem olcsó kirándulást jegyzem meg 50.000ft volt azt pont nem nézi!!
2016. szept. 18. 00:14
 2/4 anonim ***** válasza:
Húúúú!Fuss neki még egyszer, mert ebből semmit nem lehet érteni!
2016. szept. 18. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Te ilyen szarul írsz magyarul, vagy ezek a dupla mássalhangzók valami új trendet képeznek, mint pl a wok meg a walaki?


Nem sawazlak, ccsak az amúgy se egyszerrű foggalmazássod így azttán még nehezzeb.


De nyugtasson a tudat, hogy nem te vagy a hibás a haverod kapcsán. Vagy nem csak te, szóval kettőn áll a vásár. Ilyenek előfordulnak. Egy jó haverság abban mérhető, hogy a mélypontból ki akartok-e, ki tudtok-e kerülni.

2016. szept. 18. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egy tanács: Sose írd ki ilyen oldalakra a teljes neved és azt hogy hol laksz.
2016. szept. 18. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!