Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mivan a baratnőmmel? Mar 8...

Mivan a baratnőmmel? Mar 8 eve joban vagyunk nagyon csinos lany. Sosem oltozik ugy h adjon magara ugy ertem tiszta meg minden de olyan rovidnadragot ami tovidebb mar nem vesz fel. ?

Figyelt kérdés
Egyszer vett fel mindenki bamulta beszologatott h de jo a pasijanak. Olyat sem vesz fel amibol kint van a melle ha veletlen egy kicsit latszik rogton nézik. Allamdoan udvarolnak igy is neki. Erre 3 hete ferjhez ment ujra felhozodott ez es azt valaszolta ferjes asszonynak nem illik olyan kicsi nadragba maszkalni ha a ferje nincs ott. Hogy teritsem eszhez meg csak 22????

2016. szept. 18. 09:31
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
Egy fiatalnak is úgy kell öltözni, ahogy a barátnődnek. Amit te elképzelsz normálisnak, úgy a tini ri.ancok öltözködnek és nem azért bámulják az emberek őket, mert tetszik nekik, hanem mert nevetségesnek tartják
2016. szept. 18. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%

10: A barátnőd csinálja jól. Nem beteges, hanem normális.

Az ember nem mutogatja mindenkinek magát. Nekem is vannak olyan ruháim, amiket itthon hordok, de utcára nem venném fel.

2016. szept. 18. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
Normális(!) nő úgy gondolja, hogy a melle és a feneke látványa kizárólag a partnere privilégiuma, nem mutogatja boldog-boldogtalannak kéretlenül. Ennyi erővel a barátnő is kérdezgethetné, hogy mi van veled, mert úgy öltözöl, mintha eladni akarnád az árut...remélem, hogy nem komoly ez a kérdés, csak direkt hergelni akartad itt az embereket, máskülönben nagyon súlyos baj van a fejekben.
2016. szept. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%

Egyet értek az előttem szólóval kivéve a rugdosást meg az egyéb indulatos cifra körítést.

Az a lényeg, hogy csinos és ad is egyértelműen magára az a Nő akinek nincs kint mindene. Sőt véleményem szerint az ad magára és az a Nő aki igényesen, tisztán, de nem útszéli nőcskének öltözve lépked az utcán várva az ajánlatokat egy szál topban és mini rövidnaciban.


Mindezt megfejelve azzal, hogy férjezettként tenné egy ilyen "baratnővel", aki őt használná "pasifogónak".


Azzal is egyetértek, amit a barátnőd mondott és én azzal tudok maximálisan azonosulni, hogy amikor a férjével van valaki, akkor öltözik szexibben, hiszen neki akar tetszeni és jó érzés a párod is kihúzza magát és büszke rád, nem az összes többinek akarok parzasi táncot járni, hogy megkörnyékezzenek. Meg ennek van még egy oldala, ha bármilyen nem éppen helyénvaló megjegyzés vagy megmozdulás történik irányába biztonsággal tudja kezelni, mert szükség esetén ott van a férje.

Én amúgy így is normálisan öltözöm és sok dicséretet kapok, de nem ajánlatot... Mert a Nőt látják bennem és nem a nőcskét. Nem is vágyom másra! :)

Igaza van a barátnődnek és ez kortól független. Azért mert 22 éves nem kell úgy öltöznie, ahogy te akarod.

Gondolom a pasik így nem annyira tapadnak és neked sem esik le így sokminden.

2016. szept. 18. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:

Nem kamu kerdes hidd el koszonom a valaszokat akik irtak en nem azt mondtam utszelukent oltozzon csak olyan fura

Igy is beszolnak neki vagyis nem beszopnak de megjegyzest tesznek jaj minek mentel ferjhez elcsabitottalak volna

Egy helyen dolgozunk de megsem egyutt ahol o dolgozik ott egy no van meg meg inkabb ferfiak azt mondta ezert nem oltozik

2016. szept. 18. 11:00
 16/25 anonim ***** válasza:
100%

Remélem már nem sokáig lesz a "barátnőd" szegény lány.

Ostoba tyúk vagy.r

2016. szept. 18. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

Amit leírtál azzal válaszoltad meg a kérdést saját magadnak is és, ha figyelembeveszed, hogy már ő is Nő és feleség és figyelembe vennéd, hogy ő mit akar, akkor nem így tetted volna fel a kérdést. A munkahelyeteken, ahol ő dolgozik egy nő van és a többiek férfiak.


Csak egy extra jótanács így privátban(a többiek ne olvassák el...😃):

Vagy vedd le az iPhone-odról a beállításokban azt, hogy megjegyezze a szavakat és átírja vagy figyelj oda mielőtt elküldöd. Főleg így, hogy ilyen témában próbálod még menteni a menthetőt.

2016. szept. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
De miert baj ha a ferfiak megnezik meg ilyesmi majd ha elvalnak akkor nem fogjak megnezni emiatt mert sose lehrt tudni.
2016. szept. 18. 11:49
 19/25 anonim ***** válasza:
100%

Javaslom, hogy inkább vedd fel a legrövidebb nacid egy két ujjnyi toppal és sétálj egyet, de férjhez ne nagyon menj és hagyd a barátnődet békén, mert már azt nézed, hogy elválik...

Tényleg milyen rendes egy barát vagy te, hogy ennyire örülsz az igaz barátod szerelmi házasságának.

2016. szept. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%

Meg fog lepni, nem mindenki úgy érez, mint te. Én sem szeretem, ha megnéznek, és egy csomó nő van még így vele.


Miért akarod, hogy nézegessék, a stricije vagy?

2016. szept. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!