Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A legjobb bnőm elhivott...

A legjobb bnőm elhivott bulizni de van barátom! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2016. szept. 19. 11:43
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem miért zárja ki a kettő egymást..
2016. szept. 19. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Biztos egy orgiára hívták meg a kérdezőt :-)
2016. szept. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Most a legjobb barátnőd szerelmes beléd vagy mi? O_o
2016. szept. 19. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem mehetsz buliba, ha van barátod? Megtiltotta? Nem találkozhatsz a legjobb barátnőddel? Vagy mi van? Nem igazán értem a kérdést. Arra nem gondoltál, hogy a barátod is elmegy veled a buliba?
2016. szept. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
attól még, mert kapcsolatban vagy ne hanyagold a barátaidat. Azonban ha rád akar valaki hajtani a buliban akkor tudsz mondani nemet is (feltételezve, hogy nem vagy ribi)
2016. szept. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Multkor voltam vele bulizni de am egyszer majdnem bekavart a bnőm kiakarta irni facebookra hogy pasikkal vagyunk kőzbe meg csak qz uncstesojaval logtunk kis tizenévesekkel !
2016. szept. 19. 12:58
 7/9 A kérdező kommentje:
Am kibékültem a pasimmal megbeszéltem vele a dolgokat és félek hogy féltékeny lesz bnőm volt màr ilyen hogy azért vesztünk össze mert baratommal kibékültünk!
2016. szept. 19. 13:03
 8/9 anonim ***** válasza:
Mondd meg, hogy elmész vele bulizni, de akkor ne kavarjon. Ne rakosgasson fel a facebookra olyan képeket, amik arra utalnak, hogy te is pasizol, és ne próbáljon meg rávenni téged semmire meg semmilyen pasira. Ha erre nem hajlandó, akkor sztem nem is érdemes vele többet barátkozni, mert nem tartja tiszteletben a döntésed....
2016. szept. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egy kapcsolatban annak is fontosnak kene lennie h ne korlatozzuk a masikat szvl hogyha bulizni akar a masik akkor hagy menjen mert egyszer vagyunk fiatalok. Nem csak a csajozasert/pasizasert lehet menni buliba hanem egy jo tarsasagert, a vicces elmenyekert. Ha meg tancolsz valakivel azt se ertem miert lenne baja hiszen nem petrezselymet arulni mesz a buliba.
2020. okt. 23. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!