Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Összevesztem az egyik legjobb...

ChibyLucy kérdése:

Összevesztem az egyik legjobb barátnőmmel, mert nem jöttem át hozzájuk a nyáron, hanem egy másik barátomhoz. Hogyan béküljünk ki?

Figyelt kérdés
Mindkettőnknek van büszkesége, ezért valami egoromboló béke kéne. Előre is köszi!
2016. szept. 25. 13:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát nem nekem nem kéne olyan ember (nem barát) aki mást választ helyettem, úgyhogy szerintem ezt bebuktad.
2016. szept. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ha nem hívtak, akk hogyan menjek át hozzájuk? És ne forgasd ki a szavaimat, nem mást választottam helyette, én hívtam, ő nem jött. És csak olyan válaszokra van szükségem amik segítenek is. Ezt bebuktad
2016. szept. 25. 14:29
 3/8 A kérdező kommentje:
És ez nem is válasz, úgyhogy...
2016. szept. 25. 14:31
 4/8 anonim ***** válasza:
Szóval. Te hívtad, ő nem jött, ő pedig nem is hívott téged. Egész nyáron. Egyszer sem. Az ilyen eleve nem barátnő, pláne nem legjobb. :D
2016. szept. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én buktam be? nem én vesztettem el a barátomat hanem te

:-D :-D :-D de mondjuk, ha normálisan leírod a dolgokat akkor mást írtam volna..ebből csak az jött le hogy hozzá nem mentél míg máshoz igen. és, mivel nem vagyunk gondolatolvasók, nem tudhattuk a körülményeket.

2016. szept. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Jólvan, lezárjuk a témát, nem akarok vitát. :)
2016. szept. 26. 06:20
 7/8 A kérdező kommentje:
Egyébként örömmel jelentem be, h kibékültünk. :) mégsem jött be a jóslatod ;)
2016. szept. 26. 19:18
 8/8 A kérdező kommentje:
Te kis barátság szakértő
2016. szept. 26. 19:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!