Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit adnátok egy olyan 14-16...

Mit adnátok egy olyan 14-16 év közötti fiúnak szülinapjára aki szeret gördeszkázni?

Figyelt kérdés
Nemrég lettünk barátok, viszont nagyon jóban vagyunk és szeretnék neki valami jó ajándékot venni. Gördeszkázáson kívül szereti a star warst és imádja a világűrt. A szülinpja 1 hét múlva lesz és nem valami nagyon drága és nagyon nagy ajándékot, hanem valami kis apróságot, csak örüljön neki. Előre is köszi a válaszokat! :D
2016. szept. 26. 15:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha imádja a világűrt, akkor vehetnél neki egy olyan könyvet.
2016. szept. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Vegyél neki egy Star Wars DVDt.
2016. szept. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Van egy ilyen kis izé:

https://www.youtube.com/watch?v=Rp1VRRZGYi0

Nem tudom mi értelme, de valami rohadt nagy divat volt.

2016. szept. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Dvd?? Komoly? 😃 picit elhaladt melletted a világ. Évek óta nem láttam lemezt, max a fiókom aljában.


Én a deszkásokat mindig féltem, szóval egy fogvédő vagy szuszpenzor :DD a többi nem számít,csak a családi ékszer meg a szép mosoly 😃

2016. szept. 28. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!