Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Vannak itt olyanok akiknek...

Vannak itt olyanok akiknek tényleg nincsenek barátai? Úgy értem, hogy nincs egyetlen egy olyan ember sem akit a barátjának/haverjának tart?

Figyelt kérdés

Nincs senki akivel elmenne moziba, kocsmába, szórakozni vagy akivel csetelne?

Nem ítélkezni akarok, ne értsetek félre. Csak kíváncsi vagyok hogy vannak-e ilyen emberek és ha igen, akkor leírnátok a "történetetek", hogy hogy jutottatok idáig stb...


2016. szept. 29. 15:08
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
63%

Vagyok, de ez engem nem szomorít el :D de ha elhívnának valahova mennék


De azért szoktam minden nap csetelni :D


F

2016. szept. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nincs és nem is volt soha, vagy ha volt, érdekember volt és csak kihasznált mindig és örökösen, vagy rám eröltette az ízlését-akaratát.

30+F

2016. szept. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim válasza:
100%

Nekem valóban nincs.

Barátnőm azért nincs, mert tapasztalataim szerint a lányok/nők mindig csak versenyezni akartak velem, sosem sikerült őszinte kapcsolatot kialakítani. Férfi barátom pedig azért nincs, mert egy idő után mindig többet akartak, én pedig nem. Ezt mindig is nagyon sajnáltam, mert velük jobban megértettem magam. (Lelkileg én is egy kicsit fiúsabb vagyok.)


Párom van, már több, mint 6 éve.

Mivel ő vidékről jött, eléggé lemorzsolódtak a barátai itt budán.


Munkahelyen egyikünknek sem sikerült kialakítani barátságokat, de még annyira sem, hogy beüljünk akárkivel is egy bambira.. a sok érdek kapcsolattól és egyáltalán az érdek emberektől forog a gyomrunk.. (Néha hiányzik a tinikor, mikor még nem akartuk egymást eltaposni..)


A szülők szintén messze élnek, testvérek nincsenek. Magunk maradtunk, de szerencsére nem unatkozunk egymás mellett.


Nem mondom, hogy ez így feltétlenül jó, inkább azt mondom, hogy így alakult.


28/N

2016. szept. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
71%
soha nem volt barátom, bár nem is hiányzik a "sörözés" mert utálom a kocsmákat is meg a sört is, meg a hülye felesleges programokat is. Nekem az időpocsékolás, ha beülök valakivel valahova beszélgetni. Semmi értelme nincs. Inkább megnézek egy filmet, vagy olvasok egy cikket, vagy elmegyek sétálni.. többet érek ezekkel.
2016. szept. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim válasza:
63%

3. vagyok

Ahogy az első mondja, engem sem szomorít el. Inkább megvárom, míg véletlenül összefutok az "igazi"-val :) De nem erőltetem.

2016. szept. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

Jelen.

Nekem voltak, de most nincsenek és jelenleg nem is hiányzik. Én nem úgy fogalmaznék, hogy "ideáig jutottam", hanem továbbléptem rajtuk. Nem tudok mit kezdeni a megbízhatatlan és önzőző emberekkel, mert egy idő után nagyon idegesítenek. Sokkal jobb érzés egyedül építeni a mindennapjaimat, mint álbarátságokban szenvedni.

2016. szept. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
80%

Nekem nincs egy sem évek óta. Akik voltak, azok elköltöztek külföldre. A munkahelyen meg senki nem barátságos, ezért nem tudtam új barátokat szerezni. Munkán kívül meg nem járok el sehova, mert nincs kivel. Ezért nincs is lehetőségem új emberekkel találkozni, új barátokat szerezni.


30/N

2016. szept. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Nincsenek. Akik eddig voltak, azok mind kihasználtak. 27/N
2016. szept. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
87%
Mindig csak álmodoztam,aztán nem érdekeltek a pletykás népek,meg a játszmáik,és egyedül maradtam. 20/L
2016. szept. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

Barátnőm van, szóval magányos stb nem vagyok, meg programjaink is mindog vannak 😃

De barátságban nem vagyok senkivel. Nem hozott össze a sors olyan emberrel, akivel egy hullámhosszon lennénk :/ ez van, nem igazán hat meg :D


24f

2016. szept. 30. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!