Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Legjobb hetero barátomnak...

Legjobb hetero barátomnak szokása félmeztelen képeket küldeni, szerintetek miért? 17/F

Figyelt kérdés
Meleg vagyok, de ő ezt nem tudja, legalábbis még nem mondtam neki. Az igaz, hogy már kérdezett rá, hogy nem vagyok e meleg, de nem viselkedek b zisan és sokszor beszélgetünk lányokról is. Nagy ritkán előfordul, hogy küld egy képet a szépen kidolgozott hasáról, hogy "verjem ki rá". Ezután mindig röhögünk, és gyorsan elterelődik a téma, de nem tudom mi veszi rá. Van elég okom tudni, hogy ő teljesen hetero, de ezzel nincs is bajom. Inkább csak az érdekelne, hogy ezt vajon poénból csinálja e (alapvetően kinézném belőle), de mindenesetre kicsit zavar, hogy mintha rá akarna vezetni arra, hogy tudja. Tudom, hogy ehhez ismernetek kéne őt, de így látatlanban mit gondoltok, vagy volt e már valaki aki hasonlóan járt?

2016. szept. 29. 19:10
1 2
 1/13 anonim válasza:
22%
szerintem nem kell neki megmondani inkább csak szimplán küld el a búsba amiért ilyen képeket küld.
2016. szept. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
96%
Ha egyszer sütötte volna el ezt a poént akkor azt mondanám erre hogy tényleg csak hülyült.De ha már többször is előfordult ilyen akkor szerintem eléggé gyanús a dolog.Lehet finoman célozni akart arra hogy szeretne téged kipróbálni
2016. szept. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sejti hogy meleg vagy, és ezzel szivat. Nekem életbe nem csinált ilyet egyik haverom sem, szerintem tudja hogy az vagy.
2016. szept. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is tudja, és ki akar ugratni a bokorból.

Én poénból visszaírnám neki, hogy kivertem, és küldj még, mert újra akarom.

2016. szept. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
18%
én ott akadtam ki a melegekre mikor egyszer tizenévesként egyik osztálytársam leszpatott és nagyon kellemetlen volt!!! Vigyázz nehogy te is így járj bár lehet élveznéd. Hetero férfiak szeretnek meleg férfiakat megdugni, leszopatni mert így bizonygatják hogy ők milyen nagylegények.
2016. szept. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
Szerintem tudja, és még az is lehet, hogy nem is gondolja, hogy te azt gondolod, hogy nem tudja. Én is meglepődöm néha, hogy "ez meg honnan tudta, hogy meleg vagyok?" :)
2016. szept. 30. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 ftf1983 ***** válasza:
100%
Tudja, hogy meleg vagy és ezzel próbál jelezni neked
2016. szept. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
100%
Ezek is lehetnek, de az se kizárt, hogy csak hencegni akar azzal, hogy "milyen jó testem" van.
2016. szept. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát erre sok lehetőség van... lehet, hogy csak szimplán odavan a testéért és téged szórakoztat. Lehet, hogy tud róla és addig baxtat míg be nem vallod neki, de mival sok yaoit nézek és már átállt az agyam rájuk, azt is el tudom képzelni, hogy akar valamit... dehátna
2017. máj. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Mennyire biztos hogy hetero? Mert attól, hogy a lányok után fut, még lehet biszex is. Szerintem is tudja vagy legalábbis sejti. Ha így van, onnantól két dolog lehetséges: vagy csak nagyon kíváncsi és tőled akarja hallani, hogy bebizonyosodjon a gyanúja, vagy biszex és szeretne tőled vmit.
2018. ápr. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!