Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Most akkor mi van?

Most akkor mi van?

Figyelt kérdés
Arról van szó, hogy haverommal mentünk volna buliba este, és közbe még elötte este rámírt másik haverom, hogy talalkozzunk aznap délután. Na aztán elmondtam bulis havernak, hogy mi a helyzet... Erre ő kiakadt, hogy nem fogok vele találkozni mert mas programom van, és nem tudta felfogni, hogy vele csak este találkozok és nem délután. Nem képes felfogni, hogy nem ő az egyetlen az életembe.Aztán azt mondta, hogy nem akar velem többet beszélni ezért letiltott és most nem tudom őt elérni ès most nem tudom mit csináljak, hogy elérjem. Én nem értem mi baja, hírtelen felindulás vagy, hogy tényleg komolyan gondolta. Sajnos ő alapból ilyen, hogy hamar megsértődik és ez ellen nem tudok mit tenni. Lehet, hogy nagyon hülyén lett megfogalmazva mindez, de most idegességembe nem tudtam pontosan leírni mindent. Remélem tudtok ezzel kapcsolatban segíteni. Ha másnak is van hasonló problémája szívesen meghallgatom

2016. szept. 30. 21:48
 1/1 anonim ***** válasza:

Van ez így, az emberek szeretik fontosnak és egyetlennek érezni magukat és néha fájdalmas szembesülni a keserű valósággal...

Az elmondásod alapján arra vágyik, hogy keresd őt és éreztesd vele, hogy fontos számodra majd ő nagy kegyesen visszafogadhasson. Talán büntetni szeretne. Ismeri azt akivel délután találkoztál? Mert ha igen talán az is fáj neki, hogy őt nem hívtátok.

Egyébként senki se szeret másodhegedűs lenni...

2016. okt. 3. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!