Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A legjobb barátom elhagyott...

A legjobb barátom elhagyott volna, mert menő lett?

Figyelt kérdés
Nos, ebben a társadalomban én nem számítok menőnek. Sosem volt barátnőm, nincsen saját autóm, szűz vagyok. Van egy lány (igen, friendzone-ban vagyok), aki óvodás korom óta korom óta a legjobb barátom. A szülei összedobtak neki egy születésnapi bulit, amire meghívták az összes menő osztálytársunkat, de szülei kérésére én segítettem megszervezni. A buli 2,5 hete volt, azóta rendkívüli népszerűségnek örvend, szinte minden fiú körbeudvarolja. Mióta megvolt a buli, egyszer sem találkoztunk iskola után, hétvégén, ráadásul iskolában sosem beszélünk. Valamikor felvetettem neki, hogy jaj, de régen beszéltünk és találkoztunk már, nem akar-e esetleg mostanában. Erre azt mondta, hogy nem vagyunk összekötve, nincs köztünk semmi, így nem kell mindig együtt lennünk, különben sem ér rá, mert tanul, miközben állandóan csak azt látom, hogy posztolgatja a képeit Snapchatre, hogy ezzel meg azzal van. Nyilván nem esett jól ez a beszólása, nem is akarok tőle semmit, bármilyen hihetetlennek tűnik, és őszintén hidegen hagy, ha inkább választja a menőséget, már megtörtént ilyesmi, defelméerül a kérdés: eddig tartott a „legjobb barátság”?:DDDDDDD
2016. okt. 2. 00:39
 1/7 TR75 ***** válasza:
Hát igen, lehet...
2016. okt. 2. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak annyit mondok hogy RIB.ANC
2016. okt. 2. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

"Sosem volt barátnőm, nincsen saját autóm, szűz vagyok."


Most akkor középiskolás vagy, vagy egy 30 éves?


Miért kell egy olyan lány barátsága aki élvezi, hogy körül ugrálják a kis pávafiúk? Néz értelmesebb barátok után

2016. okt. 2. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Középiskolás vagyok, de az osztály felének már van autója... Igen, szerintem is hihetetlen.


És igen, élvezi, ha körbeugrálják, szóval...

2016. okt. 2. 09:17
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem elhagyott. Lehet eddig is csak te tekintettél rá legjobb barátként, csak azért kellettél neki hogy amíg nem volt más barátja, addig te veled lógott.
2016. okt. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hááát, erre én is gondoltam:D Eléggé valószínű...
2016. okt. 2. 12:47
 7/7 anonim ***** válasza:
Hmm ismerős érzés...😓
2016. okt. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!