Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Jogosan haragszik rám ennyire...

Jogosan haragszik rám ennyire a barátnőm?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel elmentünk egy házibuliba (barátság, én is lány vagyok). Volt ott egy srác, akivel egyszer egy buliban találkozott és tetszett neki. Úgyhogy megkerestük őt, és elkezdtünk vele beszélgetni. Barátnőm meg folyton eltünt onnan, nem értettem, hogyha tetszik neki miért nem marad? Kérdeztem, hogy már nem tetszik? Nem érdekel? Azt mondta nem, le van ejtve! Én haverkodtam a sráccal, komolyan nem tetszett, egy pillanatig sem gondoltam rá úgy, hogy én most flörtölök vele vagy bármi. Csak hülyültünk és sodrótam az eseményekkel, elütöttem az időt. Közben a barátnőm lelépett egy másik pasival. Én meg ott maradtam ezzel, viszont ő elkezdett rám nyomulni és lesmárolt párszor. Végül leráztam. Mondanom sem kell, nagyon sokat ittunk.


A barátnőm meg azóta nem áll szóba velem, azt mondja undoritó vagyok, hogy ilyen aljas módon rányomultam arra a srácra, aki neki tetszett.

Egyrészt. Én tényleg nem nyomultam, beszélgettünk, táncoltunk stb, de én poénnak fogtam fel az egészet, nem tetszett a srác, nem akartam tőle semmit. Arról nem tehetek, hogy ő félreértette és rámnyomult. Ráadásul kérdeztem a barátnőm, hogy már nem érdekli? Azt mondta leszarja, mással ment haza, nem volt a közelébe sose a srácnak, egy szót nem próbált vele beszélni. Mondhatta volna, hogy zavarja, hogy én jól elvagyok vele és akkor lelépek. De semmilyen jelét nem adta, hogy idegesitem ezzel. Mikor másnap kiderült, hogy haragszik én hirtelen azt se tudtam mi baja van, enynire nem vettem észre/ nem mutatta, hogy gond lenne. Arról meg szerintem nem tehetek, hogy a srác félreértett.


Értem, rosszul esett neki és ezt sajnálom. De komolyan megérdemlek egy ekkora balhét egy olyan srác miatt, akivel sosem kommunikált és egyszer látta életében? Ráadásul a barátnőmnek kialakulóban van egy kapcsolata.

Mérges, oké, beszéljük meg, megértem, felfogom és többet nem fog ilyen előfordulni. De jogos, hogy annyira haragszik, mintha élete szerelmével lefeküdtem volna?


2016. okt. 2. 17:51
 1/4 A kérdező kommentje:
26 évesek vagyunk, ha ez számít valamit.
2016. okt. 2. 18:00
 2/4 Blade Bone ***** válasza:
Nem jogos amit művel a barátnőd, bár szerintem nem is vagytok akkora barátok. Eleve téged is otthagyott a sráccal, idegennel, most oké jól elvoltatok, de az nem számít... ettől függetlenül is lelépett volna, mivel pasizni ment. Szóval lényegében csak azért ment veled, hogy ne egyedül érkezzen. És ha ez minden bulin így megy, akkor nem vagytok nagy cimbik.
2016. okt. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem sok mindenre emlékszem, mivel eléggé berúgtam. Mikor már kezdtem kijózanodni akkor emlékszem, hogy megcsókolt, én meg összeszoritott szájjal néztem nagyokat és még hisztizett is, hogy miért vagyok ilyen. Azt nem tudom, hogy előtte tényleg hagytam-e magam. Nem hiszem, hogy ettől r.banc lennék
2016. okt. 2. 18:16
 4/4 anonim ***** válasza:
Buliban előfordul az ilyen, nem nagy ügy. Szerintem várj pár napot, amíg lenyugszik és utána írj rá.
2016. okt. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!