Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ma reggel egy osztálytársammal...

Ma reggel egy osztálytársammal mentem iskolába, megint megkérdezzem?

Figyelt kérdés
Teganp váratlanul rámírt egy nagyon csinos lány az aki idén lett osztálytársam, hogy hogy vagyok meg ilyenek, és a beszélgetés vége az lett, hogy nem megyünk-e együtt suliba, mert hogy 5 perccel utánam van ott ahol én. Ma megkérdezzem töle, hogy menjünk e megint, vagy ez magától értetödö, vagy ne kérdezzem meg? Nem akarok a lánnyal öszzejönni, de azért mégis szeretnék vele jóban lenni, meg ilyenek :) 15/f

2016. okt. 4. 18:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg megint, de szerintem mindenképp mondd neki, hogy nem szeretnél kapcsolatot. Jobb tisztázni az elején és akkor nem pedáloz szegény csaj ha esetleg bejössz neki.
2016. okt. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
szerintem ö nem gondol kapcsolatra, egy évvel idösebb nálam, mert költöztek, és újra kellett járnia egy osztályt, meg a csajnak asszem most be is jön valaki
2016. okt. 4. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!