Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egy barátnőm mindenről engem...

Egy barátnőm mindenről engem kérdez, alkalmatlan időben ir, hogyan lehet finoman szólni neki?

Figyelt kérdés
Egy barátnőm sokszor irt már reggel korán (6-7 óra de volt hogy előbb is), vagy késő este (10-11 után) akkor is ha tudja hogy dolgozom reggel. Volt, hogy erre ébredtem vagy épp majdnem elalszok erre a telefon jelez. Rezgésen van és azt is meghallom. Ha lenémitom akkor meg nem csörög az ébresztő. Másik hogy olyanokat kérdez tőlem, hogy meddig dolgozik ez meg az az üzlet amit nem ismerek, ha nem tudom akkor azt mondja nézzem meg a neten. Nem probléma ezt megtennem, csak éppen napi szinten ir már, és már kicsit unom. Egyes dolgoknak utánajárhatna maga is. Számitógépe nincs és nem is akar venni.
2016. okt. 5. 14:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Kapcsold ki azt a rohadt telefont (ébresztésre bekapcsol).
2016. okt. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

az enyém sem kapcsol be ébresztésre. szerintem vegyél egy ébresztős órát..


mondd azt hogy ne hari de ezekre hajnali és éjszakai üzikre nem tudok válaszolni.

2016. okt. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Húha, mi is a neve ajj.. ja igen ÉBRESZTŐÓRA :D
2016. okt. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Messengeren ír? Mert ott ki tudod kapcsolni a rezgést is.
2016. okt. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

neee... az én régi kis Nokiám bekapcsol, ha beállítom az ébresztőt - igaz ő a telefonok Chuck Norrisa

[link]

2016. okt. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy bocsi, nem érsz mindig rá neki kutakodni. Hívja fel a tudakozót.
2016. okt. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tedd a telefont repülős üzembe éjszakára. Az ébresztő marad, de se email, se SMS, se telefonhívás, semmi nem tud bejönni.
2016. okt. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!