Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van egy haverom, aki már...

Van egy haverom, aki már nagyon idegesít, hogy állítsam le?

Figyelt kérdés

Szóval van ez a haverom, aki egész nap piszkál, benyálazza a cuccaimat, összefirkálja a füzeteimet, meg a tankönyveimet, meg óra közben a fülembe huhog, mert szerinte ez vicces. Mikor meg leállítom, csak örül, hogy figyelek rá, ezért tovább csinálja, és ezzel teljesen kikészít! Igazából már rég megmondtam volna neki, hogy hagyjon békén, és hogy már nem is akarok a barátja lenni, de a családja akkor pokollá teszi az életem a suliban (merthogy az anyukája tanár, es már volt érdekes incidens a nagymamájával, amit nem is velem csinált, de inkább nem is részletezném), en meg teljesen be vagyok tojva! Már beszéltem a tanárommal, hogy ültessen el mellőle, de ő is fél tőlük. Nem tudom, mitévő legyek. (Hatodikos vagyok)

Előre is köszönöm az értelmes válaszokat!



#zavar #Firká #nem ültetnek el mellőle
2016. okt. 6. 20:48
 1/10 anonim válasza:
Azmeg milyen tanár már aki nem ügyel a rendre.. viszont erre én aztmondom hogy (nemlesz nehéz) szünetekben távolodj tőle neis szólj hozzá és ha mégis valamit kellene akkormeg csak ugy mogorván (aza nemérdekelsz fajtán) órán meg próbáld meg azt hogy teljes füzeted magad előtt van és föléhajolva (nem fekszel rajta csak föléhajolsz és rátámaszkodsz az alkarodra) próbálod akadályozni hogy firkáljon a cuccaid meg akaszd fel egy fogasra vagy tedd egy másik helyre ahol nem éri el óra közben, de itt legtöbbet akkoris a tanárnő tudna fegyelmezni
2016. okt. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Szünetekben tényleg nem szoktam hozzászólni. Órán meg ha valahogy próbálom elrakni előle a fuzetemet, vagy a könyvemet, az neki nem akadaly, elveszi, mert azt hiszi azért, mert a tanár lánya, mindent megtehet. Ha egy tanár rászólt, hogy miért szekal, abba is hagyja, csak a gond az, hogy Kovi órán ujra kezdi elölről
2016. okt. 6. 21:55
 3/10 A kérdező kommentje:
De amúgy ezeket azért csinálja, hogy menőbb legyen, mert pontosan tudja, hogy a hülye stílusa miatt senki sem szereti
2016. okt. 6. 22:32
 4/10 anonim ***** válasza:
Mond el a a szüleidnek és beszéljetek az igazgatóval. Így az anyja se tud majd pattogni. Ha a padtársad tovább folytatja akkor meg vágd szájba vagy csináld ugyanazt amiz ő. Nyalogasd meg a cuccait.
2016. okt. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hat igen, mikor meg en kezdem el az o füzeteit meg könyveit firkalni, akkor rögtön jön azzal, hogy öt otthon leszidjak, ha firka van a cuccain (mellesleg a saját cuccait is firkalja, (pl.: nemi szervek) hogy menő legyen a firkaival, de ha az anyja kérdőre vonja, akkor biztos azt mondja, hogy nem is tudja hogy került oda, vagy hogy valamelyik olyan osztálytársunkra keni rá, aki nem egy "angyal" gyerek), erre en meg mondom, hogy es akkor NEKEM mit szólnak otthon, mire o mondja, hogy az teljesen más... Mikor meg azt mondom neki, hogy elmondom az osztalyfonokunknek, azzal jön, hogy mivel a tanár lánya, nem fogja elhinni, hogy o ilyeneket csinál. :/
2016. okt. 8. 18:44
 6/10 anonim ***** válasza:
Akkor viselkedj úgy hogy téged ültessenek el. Ha már azt nem tudod elérni hogy őt ültessék el.
2016. okt. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Mar próbálkoztam így is az osztalyfonoknel, de nem ültet el, mert akkor majd a padtarsam családja berag rá, hogy elultetik a pici ártatlan lányuk mellől az o legjobb barátját
2016. okt. 9. 08:58
 8/10 anonim ***** válasza:
Ja hogy lány, azt hittem a lányoknak több esze van.
2016. okt. 9. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
XD
2016. okt. 9. 17:17
 10/10 A kérdező kommentje:

Most megírta a forgalmazásának a perverz változatát is, amit látott az osztalyfonokunk, de a haverom erről nem tud :)

(Nem en mutattam meg az osztalyfonoknek)

2016. okt. 15. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!