Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért tiltott le a fiú?

Miért tiltott le a fiú?

Figyelt kérdés

Az volt, hogy nyáron ismertem meg egy fiút, akivel elég sokat beszélgettünk, segítséget kért tőlem 1-1 kérdésével kapcsolatban, amiket megválaszoltam, vagyis segítettem neki. A tábor ideje alatt valamit megmutatott nekem, mialatt hátulról átfogott, miközben egyszerűbb lett volna, hacsak az eszközön mutatja meg. De ő hátulról fogott meg egy kicsit, és eléggé sokat nézett, közel állt hozzám, ilyenkor mindig beszélgettem vele, szemkontaktust felvettem vele.

Később aztán arrakerült a sor, hogy az ő segítségét kértem, mire durván elutasított, majd letiltott facebookról.

Amúgy az az érdekes, hogy az utolsó levelében feltett egy kérdést is, és úgy tiltott le. Ez most micsoda?



2016. okt. 8. 15:31
 1/5 Fritzkó Mákiel ***** válasza:
szerintem meleg
2016. okt. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ezt miből gondolod?
2016. okt. 8. 15:43
 3/5 anonim ***** válasza:
Azt se irod le, miben segitettetek egymásnak, meg hogy mit kérdezett, igy honnan tudja szerinted bárki is, hogy mi baja lehet?
2016. okt. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mert egy (cenzúrázandó kifejezés).

Addig voltál neki jó, ameddig ki tudott használni.

Idióta barom, ne rágd magad sokat rajta.

2016. okt. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
És mit is mutatott meg neked, amikor elég közel állt hozzád, miközben hátulról átfogott? :)
2016. okt. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!