Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nem beszél velem?

Koala17 kérdése:

Miért nem beszél velem?

Figyelt kérdés
Van egy haverom (félreértés ne essék én is fiú vagyok) régen nagyon sokat beszélgettünk,elvoltunk mint a befőtt most meg semmi mintha minden 0 lenne.A nyár óta megváltozott azt mondta félénkebb zárkózottabb lett.Kérdeztem már többször is mi a baja.Azt mondta semmi nincs gondja stb.De példáúl órákon sokszor néz csak úgy mintha mondani akarna valamit,de már meguntam hogy mindenki után futkosok így én annál maradtam ha akar valamit akkor idejön.Mellesleg a többiekkel tök jól elvan.A másik amikor 2 esbe vagyunk fura,furcsa de akkor meg minden olyan mitn régen.NEM értem.Szerintem csak túlkomplikálom a helyzetet.

2016. okt. 10. 22:49
 1/7 Lilith1994 ***** válasza:
hogy ertve fura?
2016. okt. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
valamelyikőtök bebuzult.
2016. okt. 10. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1.Hát nem tudom beszélne de nem akar meg nem tud miről olyan fura sajnos nek tudom leírni máshogy reagál a dolgokra...

2.Volt már teóriánk róla :D

2016. okt. 11. 06:10
 4/7 anonim ***** válasza:

Mert most éppen nincs meg a közös érdeklődés.

Egyébként éretlen tacskó hüly.gyerek-felfogás ilyenkor kapásból a másikat leb .zizni.

2016. okt. 13. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát értem azért köszönöm amúgy lassacskán kezdenek visszaálni a dolgok a régi kerékvágásba
2016. okt. 13. 16:35
 6/7 anonim ***** válasza:

Lehet,hogy változtak az érzelmei,és másként tekint rád,mint azelőtt.

Ha esetleg "melegszik" a srác legbelül,te ezt látod,mert mivel te vagy a hozzá legközelebb álló személy,lehet,hogy beléd szeretett,csak még szinte ő sem tud róla.

Próbálj meg beszélni vele.

2016. okt. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Az a gond hogy tuti letagadja magának is szerintem így nem nagyon tudok erről beszélni neki ez valahogy kellemetlen téma nem szeret a fiúkról beszélni
2016. okt. 13. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!