Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Most ezért sértődött meg?

Most ezért sértődött meg?

Figyelt kérdés

Ugye ma volt a VB selejtező és amikor Szalai berúgta az első gólt a 10. percben írtam a barátnőmnek, hogy "GOOOOOL" aztán ez a beszélgetés zajlott le közöttünk:

Barátnőm: Mé te is nézed?:'D

Én: Persze, miért ne nézném? :D

Barátnőm: mert nem kötelező, legalábbis tudtommal..

Én: Miaz h nem kötelező? Engem erdekel

Barátnőm: és attól kötelező vagy mi? Az nézi aki akarja, bocs h meg mertem kérdezni, hogy nézed-e.. Mert egy normális ember mást is csinál a tvzés helyett...

Én: nagyon sajnálom, azthittem teis nézed, tényleg bocsi :/

Igaziból pénteken mondtuk még a VB selejtező után, hogy :Na hétfőn leverjük a Letteket :D aztán meg ezt írja... Gondolom holnap hozzám se fogsz szólni..


2016. okt. 10. 23:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
31%
Nem Szalai lőtte az első gólt.. te meg egy papírkutya vagy.
2016. okt. 10. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem való nektek még kapcsolat.
2016. okt. 10. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy a kérdésre válaszoltál...... Akk nem Szalai.. Ezer bocsánat..
2016. okt. 10. 23:34
 4/11 A kérdező kommentje:
De én is lány vagyok.. Nem a pasija.. Barátnők vagyunk.
2016. okt. 10. 23:35
 5/11 anonim ***** válasza:
istenem...
2016. okt. 10. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Te meg mi a szarért kértél bocsánatot, ha megkérdezhetem? :D
2016. okt. 11. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Hogy ne legyen nagyobb veszekedés :D
2016. okt. 11. 06:01
 8/11 anonim ***** válasza:

A batátnőd hallott már olyan fogalomról, hogy "önálló akarat"?

Kajak nem vágom egyébként, milyen bűnt követtél el ezzel... Mut kellett volna nézned vagy csinálnod a meccs helyett? Plázaqrvulni térdelve valami ripacs műmájer előtt?

2016. okt. 11. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Minden kapcsolatban van egy alá és egy fölérendelt és Te az alárendelt vagy. Ha másért nem azért, mert kiszolgálod a hülyeségeit.

Barátnő: Mé, te is nézed?

Te: Igen/Persze/Naná. Amint visszakérdeztél lehetőséget adtál neki, hogy megjegyzéseket tegyen. Innentől ő vezette a beszélgetést. Van amikor kifejezetten nem jó kérdéssel válaszolni a kérdésre. Helyette a határozott, rövid, a véleményedet egyszerűen és vitathatatlanul kijelentmő mód lett volna. Amikor azt mondta, hogy normális ember mást is csinál .. no akkor kellett volna visszakérdezni: Lehülyéztél? Merthogy azt tette. Erre még bocsánatot is kértél. Kicsit állj ki néha magadért különben azzal telik majd az egész életed, hogy lesed kinek mi a jó miközben neked lesz s.z.a.r.

2016. okt. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Oké, igazatok van, köszi :)
2016. okt. 11. 16:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!