Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Vannak manapság életre szóló...

Vannak manapság életre szóló barátságok?

Figyelt kérdés
Olyan barátságra gondolok, ami kitart évekig, akár halálih, akkor is ha az illető épp a föld másik felére költözik, vagy ellenkező neműek esetében ha az egyik félnek komoly kapcsolata esetleg házassága lesz. Szerintetek van ilyen? Én úgy érzem vannak ilyen barátaim.

2016. okt. 11. 11:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Biztos van, hogy a tieid vagy az enyém az-e azt nem tudhatjuk. Legjobb barátnőmmel 12 éve vagyunk barátok, jelenleg külföldön él, de így is beszélünk ha van időnk. Szüleimnek is van pár ilyen barátja, van akivel gimnázium vagy egyetem óta tartják a kapcsolatot, közben mindenkinek családja lett, van olyan is aki az usaban és ázsiában is élt azóta, de ha itthon vannak mindig be van iktatva egy találkozó. Szerintem pár éves barátságból sok van, főleg hogy pár évig simán lehet egy helyen tanulni vagy dolgozni, akkor mutatkozik meg igazán hogy ki az aki ilyen barát, akivel az után is keresitek egymást hogy már semmi más nem köt össze csak a barátságotok.
2016. okt. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Akkor Te bizony egy nagyon szerencsés embernek mondhatod magad!
2016. okt. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Azt hiszem igen. Biztos ritkább mint régen. Pl. F. Mercury-Mary Austin

Nekem egy ilyen emberem van, most megyek babalátogatni.

2016. okt. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
46%
Vannak, az idősebb korosztály tagjai közt. Esetleg tűzoltók, kommandósok között. Az igazán erős barátságok ugyanis az egymásra utaltságból alakulnak ki. Azért is született ez az érzés! A több tonnás mamuttal, vagy az ellenséges hordák tagjaival szembenéző ősemberek egymásra utaltságából. Ezért is olyan gyengék a női barátságok, mint a tavaszi lepkefing. Az őskorban a nők gyűjtögettek. Nekik nem bajtárs, nem segítség volt a másik asszony, hanem táplálékkonkurens. Vetélytárs.
2016. okt. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Érdekes 4#, erre még sosem gondoltam. Kösz az ötletet.
2016. okt. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!