Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hol a határ egy férfi-nő...

Hol a határ egy férfi-nő barátságban?

Figyelt kérdés

Baráti társaságon belül sokat lógunk együtt. Eleinte csak tényleg haverok voltunk, de mostanság sokat beszélgettünk és nagy lett köztünk az összhang.(Sokat mesélt magáról és elmélyült a barátságunk.) Sokszor érünk egymáshoz, összenézünk, nevetünk, előzékeny, kedveskedünk a másiknak. Persze a pajzán csipkelődések sem maradnak el. Néha mond olyat, amit nem tudok hova tenni, de nem akarom túlreagálni. Más barátnő(nkkel)vel is aranyos, vicces, de nem úgy beszélget velük, mint velem. Csak az a baj az egésszel és az bonyolítja még a helyzetet, hogy van párom. És ezt a srácot is kezdem közel érezni magamhoz. (Sokszor őt is kérdezi, és megismerné.)


Köszönöm a segítséget.

22L


2016. okt. 13. 21:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Elég sok, a takaró alatt végződik.
2016. okt. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Hegyeshalomnál.
2016. okt. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Te nem barátkozol, hanem kelleted magad, flörtölsz, jelzed a srácnak, hogy ha elég kitartó, akkor idővel beengeded a bugyidba, annak ellenére, hogy jelenleg van párod. Tetszik, mikor játszátok az értetlen kislányt, közben hétpróbás módjára viselkedtek.


Egy kérdésre válaszolj őszintén: "Sokszor érünk egymáshoz, összenézünk, nevetünk, előzékeny, kedveskedünk a másiknak. Persze a pajzán csipkelődések sem maradnak el" Ilyet csinálsz a lány barátaiddal is? Ha nem, akkor tudod te jól, mit miért teszel, nem vagy olyan kis tanácstalanka, amilyennek tetteted magad.

2016. okt. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én fiúként mondom ezt: nyilván meg van az összhang köztetek, ugyan ez volt velem is egy lánnyal, amit te felvázoltál, nem tudtam mást tenni, mint tiszteletben tartani, h van barátja, nem akartam bonyolítani a dolgot neki sem, magamnak sem.

Elég idegesítő egy helyzet, mivel mindkettőtök, h na itt van vmi, de egyikőtök sem akar lépni, mivel neked van veszteni valód(barátod, barátságotok), neki is a barátságotok és ha esetleg visszautasítod, akkor a férfiönbecsülés nagyobb annál, h elviselje azt h felültették, és utána még jó pofizzon neked (értsd jól:D)


Igazából itt te döntesz, mivel neked van nagyobb veszteni valód. Ha nem akarsz semmit szerintem nem ennek hangot adni, egyszerűen kicsit változtass a kommunikációdban, hidd el fogja venni a lapot, ha kimondjátok, h na ezt nem akarjuk(mármint, h összejöjjetek) az egy pecsét a barátságotokon,amit gondolom nem akarsz elrontani legalább is én így gondolkodok, rajtad áll,h lesz ebből valami, mérlegeld a dgokat,h megéri e neked vagy sem.

2016. okt. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!