Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért viselkedik így? Én...

Miért viselkedik így? Én 14/L. Ő 14/F

Figyelt kérdés
Egyik legjobb haverom mostanában mintha néha falnak nézne, a baratnőmet is. Évfolyamtársak vagyunk es régebben mindig köszönt ahogy meglátott, mostanába nem annyira. Mondta hogy nagyon imád és nagyon bír. Amikor megöleljük egymást nem nyugodt hanem elkapkodja. Az utóbbit az elmúlt fél hétben vettem észre. Vele és a legjobb haverjaval mentem haza előző nap és akkor is az elején úgy éreztem mintha falnak nézne de végül elbeszélgettünk 3asba. Eléggé fura a viselkedése. Miert viselkedik így? Valami problémája van? Az ölelést azért kapkodja el mert egy osztálytársával van?

2016. okt. 13. 23:04
 1/6 anonim ***** válasza:
68%

"az utóbbi fél hétben"

na jól van..

2016. okt. 13. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Bocsanat a helyesirasi ertelmezesi hibakert.
2016. okt. 13. 23:14
 3/6 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy belédszeretett.. vagy a barátnője tiltja, hogy beszéljen veled, és fél :DD

De a viccet félre téve, az is lehet, hogy szerelmes lett beléd, és máshogy viselkedik veled, bunkóbb, mint azelött, mert sajnos ez ilyenkor előfordúl, (tapasztalatból mondom)

Próbálj meg vele beszélni.. négyszemközt. ;)

2016. okt. 14. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
lehet szeret és nem akarja a barátságotokat tönkretenni ami érthető is részben.
2016. okt. 14. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Eddig reménykedett hogy lesz valami, most viszont már más érdekli, ennyi a titok.
2016. okt. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Johetnek még!
2016. okt. 14. 23:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!