Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Kicsit kezd idegesíteni két...

Kicsit kezd idegesíteni két barátnőm viselkedése. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy már évek óta van két ,,legjobb barátnőm'', akik már jócskán hanyagoltak engem egy időben, aztán mégsem, bla, bla... Ez nem fontos. Azóta öten vagyunk nagyon jóban, ugye ők ketten, még két lány meg én. De kezd idegesíteni ez elsőként említette kettő viselkedése... Kezdenek r*b@ncosodni. Folyton a fiúk körül lebzselnek, stb. Még nagyon kezdeti fázis, csak 12 évesek vagyunk, de na... Mi lesz később? Tulajdonképpen nem lehet egy olyan percet találni, amikor nincsneek a közelükben, az egyikük iszik a fiúk üvegeiből... Én értem, ez a kamszkor, meg bla, bla, de mégis csak 12 évesek, és ezt ők barátkozás címszó alatt végzik. Nem tudom, mi lesz velük később... És hogyan mondjam meg nekik? Elvégre mégis jóban vagyunk, voltunk, vagy nem tudom... Oké, oké, a leírtad alapján nem nagy barátok, de ez azért nem igaz, egyszerűen most így tudtam tömörem összefoglalni. Normális válaszokat kérek, előre is köszi.
2016. okt. 14. 22:49
 1/1 anonim ***** válasza:
Jaj ,stenkém. Mi van ebbe a mai világba. Jaj! A középkorba sokkal jobb volt ,amikor fundik égetek el ribinek bélyegzett nőket. Ó ,jó ég mi lesz a világ? Ajj ,neee.
2016. okt. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!