Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek hogy megbocsajtson...

Mit tegyek hogy megbocsajtson a volt legjobb barátom?

Figyelt kérdés
Volt nkm egy legjobb barátom,akit imádtam,és nagyon jo volt a kapcsolatunk. Ő fiu,én lány vagyok... Kb 2 hete elhanyagoltam pár napra egy masik fiu miatt,és volt h elküldtem néhány beszélgetésünk másoknak :((( tudom h nagyon hibás vagyok,és azt is h nm kellett volna,bocsánatot is kértem tőle. Volt h nagyon haragudtam rá mert ő is terjesztett rolam dolgokat és megkérdeztem tőle h most letiltalak,nem zavar? S akkor azt mondta h döntsem el ên... hát ezzel jol felidegelt. Aztán probáltam kitörölni az életemből,de már nem tudom. Hiányzik az érintése,ahogy megpuszil és hogy meghallgat meg minden. Mit tegyek? Egy suliba járunk. Elore is koszi :)

2016. okt. 16. 20:07
 1/4 tarnai ***** válasza:
le kéne feküdni vele. már nem ÚGY mind a virágok, meg a méhek, hanem csak úgy, egy ágyra, meztelenül, és őszintén átbeszélni a dolgokat. ha az árbóca megcélozza a mennyezeti lámpát, nincs több titok.
2016. okt. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Koszi,ez jo lenne,mitha ismerned a szobanforgo fiut :D
2016. okt. 17. 16:28
 3/4 tarnai ***** válasza:

lehet hogy én vagyok az, de ha nem, akkor jót tenned neked, ha lenne egy ilyen főpróba féle. én vonakodva, de hanyatt vágom magam előtted, talán még az árbóc is megmozdul.


78/F

2016. okt. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
WTF
2016. okt. 17. 18:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!