Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Milyen oldalakon lehet leginká...

Milyen oldalakon lehet leginkább valós, online beszélgetőpartnert/levelezőpartnert találni (akár idegennyelven is)?

Figyelt kérdés

Sokszor ha munkaügyben más városban/országban szállok meg (mint most), jól esne eltölteni a fennmaradó szabadidőt online ismerkedéssel/beszélgetéssel. Leginkább az Omegle-t és egyéb oldalakat szoktam használni, általában kevés sikerrel. Regisztráltam több pendriend finder-re is, de szinte válaszra se méltatnak akiknek írok.


Tudtok egyéb hasonló oldalakat, ahol nagyobb arányban találhatóak értelmes földi lények?



2016. okt. 19. 00:01
 1/2 anonim ***** válasza:

szerintem ez nem oldal/felület függő, hanem azon múlik, hogy ott éppen milyen embereket sikerül kifognod. nekem a parom.hu-tól a Tinderig több féle társkereső oldalon és itt GYK-n is sikerült értelmes beszélgetésre, levelezésre alkalmas emberekkel megismerkednem.

a legnehezebb kérdés ebben is ugyanaz, mint a társkeresésben: hogyan találod meg a megfelelő partnert és hogyan tudod felépíteni vele a megfelelő kapcsolatot, hogy mindkettőtöknek a legjobbat sikerüljön egymásból kihozni.

2016. okt. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

ha személyesen is szeretnél találkozni, akkor Tindert, Showaroundot, vagy más hasonló távolság alapú nemzetközi ismerkedő rendszert érdemes megpróbálnod.

ha csak írkálni szeretnél, akkor szinte bármilyen társkereső, vagy akármilyen fórum alkalmas lehet, ahol témakör és érdeklődés alapján tudsz embereket találni, aztán kapcsolatba lépsz velük és majd kiderül, mire juttok egymással...

2016. okt. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!