Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nem adja vissza?

Miért nem adja vissza?

Figyelt kérdés
Még 4 éve kölcsön adtam egy gyereknek, aki a barátom volt, egy lego szettet, ami legalább 15 ezer forint volt és nem akarja visszaadni, akármit mondtam, már lehet, hogy darabokba, van, de hogyan kérjem vissza?

2016. okt. 19. 15:58
 1/7 anonim ***** válasza:
70%
Hát én ha visszaadná se fogadnám el. Ki tudja, hova dugdosta fel vagy milyen bacik telepedtek meg rajta. Valószínűleg már darabokban van, négy év hosszú idő... Vegyél másikat. Ez van. Nem fogja visszaadni, ha eddig se tette...
2016. okt. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
addig járnák a nyakára amig nem szedi össze és vissza nem adja
2016. okt. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Kérd el az árát, mert neked az jár. És soha többé szóba se állj vele.
2016. okt. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
50%
4 év után most jut eszedbe, hogy legózni akarsz? Ennyi idő után már hiába akarsz bármit, nem fogod visszakapni a játékodat.
2016. okt. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem most jutott eszembe, csak az jutott eszembe most, hogy ellopta. De kösz am a válaszokat
2016. okt. 19. 18:36
 6/7 anonim ***** válasza:
Még mindig legozol?
2016. okt. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ja még mindig legózok btw 13 éves vagyok, de igazából csak építeni szoktam.
2016. okt. 20. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!