Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mennyire volt igaza? Mennyire...

Mennyire volt igaza? Mennyire ítélitek el az ilyet?

Figyelt kérdés
Röviden: van egy lány. Van egy másodunokatestvérem. Ezzel a lánnyal ő elkezdett ismerkedni, de egyik nap a lány nem vette fel a telefont, így az unokatesóm megkért, hogy kérdezzem meg tőle, hogy ez miért van. Ráirtam,.megkérdeztem, el is akartam köszönni, de a lány azt mondta, hogy nem zavarok. Azóta beszélgetünk. Nagyon jóba lettünk, de az unokatesóm ezt mrgtudta és nagyon kiborult, hogy elvettem tőle a lányt, de nem is vagyunk együtt.. Az unokatesóm hol rosszba volt a lánnyal, hol letiltotta őt, hol flegmáskodott.. De úgy érzem, hogy a lány nagyon megkedvelt, és én is őt. De soha nem mondtam a lánynak, hogy összeszeretnék vele jönni, de a beszélgetésünkbe voltam szivek, stb. Tegnap elkérte a telefonomat az unokatesóm és végigolvasott mindent.. Nagyon kiakadt, hogy én ezt hogy csinálhattam meg vele, mindennel elátkozott.. Szerintetek jól tette?

2016. okt. 26. 17:19
 1/10 anonim válasza:
68%
Dehogy is. Ha flegmázott meg ilyenekt csinált chh haggyad már. Szerintem semmi joga nincs hozzá. Szóval neked van ugymond igazad
2016. okt. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
A helyesírási hibákért elnézést kérek, de telefonról írtam. Voltak* , megtudta*
2016. okt. 26. 17:23
 3/10 A kérdező kommentje:
Mert elvileg a lányt folyton hívosgatta és nem értette meg, hogy a lány még nem akar új kapcsolatot, mivel most lett vége a kapcsolatának nem olyan régen.. Én megértettem, nagyon jól elvoltunk ezzel a lánnyal és azt mondta, hogy nagyon cuki vagyok vele.. És a lánynak már elege lett az unokatesómból és sosem értette meg, hogy a lány nem tudja, hogy lesz-e közöttük valami.. És ezen folyamatosan problémázott, még nekem is elmondta sokszor, hogy mennyire nem érdekli ez a lány meg leszarja, mert csak játszik vele..
2016. okt. 26. 17:27
 4/10 anonim ***** válasza:
66%
Az unokatesód egy tuskó paraszt, de ti meg óvodások vagytok. Ha nem akartok egymástól semmit, akkor minek írkáltok szívecskéket?
2016. okt. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Az nem olyan szivecske volt, amire te gondolsz..
2016. okt. 26. 17:53
 6/10 anonim ***** válasza:
66%

Elatkozott??! :D Vmi torzsben eltek, vagy mi :D Amugy is az atok visszaszall, ugyh ovatosan kell vele banni. Ezt megmondhatod az unokatesodnak.

Amugy meg a lany donti el, h kivel beszelget szivesen. Ha nincs koztetek semmi, akkor tok folosleges a lelkiismeret furdalas.

2016. okt. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem úgy.. hanem, hogy szitkozódott.. És nem tudom, most nincs közöttünk semmi. De egyre jobb a kapcsolatunk.. és nem tudom, hogy mi lesz.. Vagy inkább ne jöjjünk össze? Hanyagoljuk a kapcsolatunkat?
2016. okt. 26. 18:42
 8/10 anonim ***** válasza:

Egyesek szerint nem lehet barát vagy rokon exével összejönni.

Szerintem nincs semmi benne, ha nem te álltál közéjük.

Egyszerűen még mással összeillő lehet az, akivel rokonoddal nem jött ki.

Persze vannak ennek következményei pl. ha elmond mindennek a család előtt és a következő 10 évben a családi összejöveteleken a fél banda téged néz szemétnek.

Ilyen is lehet.

Persze attól is függ, hány éves vagy, mert ha egy tini kaland, akkor kár ezért családi vitát.

2016. okt. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
19. Nincs ilyen családi összejövetel. Nem én álltam közéjük..
2016. okt. 26. 19:48
 10/10 anonim ***** válasza:
54%
Sajnos de..Közéjük álltál
2016. okt. 28. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!