Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek nekem kellene...

Szerintetek nekem kellene kozelednem, megint?

Figyelt kérdés

Evek ota legjobb baratnokent tartottam szamon. Legutolso alkalommal, amikor ramirt olyan fura volt az egesz, hogy ramirt azzal a cellal, hogy megkerdezze, hogy nekem tetszik az a zeneszam, amire mondtam, hogy nem. Majd ra fel orara kuld masikat, hogy na ha nekem ez se tetszik, o nem tudja mit csinal. Mire mondtam neki, hogy szamomra ez se az igazi, egy fokkal jobb, de semmi extra, amire kerte, hogy kuldjek en is zenet, ami tetszik. Kuldtem, majd belekotott,hogy hat semmi extra, mire megbosszankodtam, es fogtam magam es megmondtam neki, hogy nem vagyunk egyformak, nem tudom miert kell ezen lovagolni, hallgassa, ami tetszik neki, en meg hallgatom, ami nekem tetszik. Erre az volt a realcioja, hogy flegma vagyok.

Utana irtam neki meg 1x, hogy vegul sikerult talalnia olyan nyaklancot, amit keresett, amire az volt a valasza, hogy igen. Tobb semmi.

Ez kb.1 honapja tortent, azota se irt, en meg nem erzem azt, hogy tenyleg rosszat mondtam volna ezzel.

Elotte valo alkalommal meg az volt a problemaja, hogy beszelni akart volna velem, de nekem akkor vendegem volt es mondtam, hogy most nem tudok beszelni...

Mit gondoltok errol az egeszrol?


2016. okt. 26. 18:17
 1/1 anonim válasza:
Szerintem érdemes lenne tisztázni, hogy van -e értelme a barátságnak, és beszéljétek meg, mert ha nem akkor ezen fogsz aggódni, és nem leszek nyugodt, stresszelni fogsz, tehát szerintem írj neki, vagy hívd fel, és beszéld meg vele, hogy mi a helyzet, ha bármi van írj nyugodtan, és segitek ha tudok!
2016. okt. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!