Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mennyire lenne fura odamenni...

Mennyire lenne fura odamenni egy idegen társasághoz?

Figyelt kérdés

Több, mint valószínű, hogy szociális fóbiám van, azonban eldöntöttem,hogy dolgozok a problémán. Már egyre többet teszem ki a lábamat és hagyom el a komfort zónámat. Szeretnék barátokat.


Azt azonban személy szerint eléggé furcsának tartom, hogy ha egy ember megy oda egy egész társasághoz, hogy csatlakozni szeretne hozzájuk. Ti mit tennétek? Vagy inkább várjak, amíg egy társaság invitál meg maguk közé?


A válaszokat előre is köszönöm.



2016. nov. 1. 20:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Az utcán? Vagy hol van az a társaság?
2016. nov. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Mármint mondjuk egy helyen full idegenek közé beülni? Mert az tényleg elég fura.


De ha esetleg valamely társaságban van ismerősöd, akkor kérdezd meg, hogy esetleg valamikor csatlakozhatsz-e hozzájuk.

2016. nov. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen, azt elfelejtettem írni, hogy egy bárra gondoltam. Köszönöm a válaszokat.
2016. nov. 2. 06:31
 4/7 anonim ***** válasza:
Nyilvános helyen egy vadidegen társasághoz odamenni, hogy csatlakozni szeretnél hozzájuk nagyon fura. Ez nem így működik.
2016. nov. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Nemkell teljesen idegen társasághoz odamenni.. Biztos van valami ismerősöd akivel beszélőviszonyban vagy.. Megbeszélitek hogy elmentek bulizni, inni bármi (ajánlom a neves szórakozóhelyeket, bar-okat stb.) Ha szerencséd van találkoztok az ő ismerőseivel, bemutatkozol és már van is egy ismeretlen de ismerős társaság.. Másnap facebook és máris megbeszéltek egy másik találkozót.. Én is így kezdtem és elég nagy lett az ismerettségi köröm :)

Remélem tudtam segíteni! :)

2016. nov. 4. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen, köszönöm. Ez így ésszerűen hangzik és lehet akad is pár ilyen ismerős.
2016. nov. 4. 08:07
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én már 2-3x is csatlakoztam idegen társasághoz és jó volt. Mondjuk nagyon magabiztos vagyok és társasági ember aki beszélget...
2016. nov. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!