Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Elbeszélgetnétek a kislány...

Elbeszélgetnétek a kislány fejével?

Figyelt kérdés
A barátom egyik havernője nekem esett úgy,hogy nem is ismer. Olyan dolgokat mond amik nekem fájnak. Egy rossz szót se szóltam hozzá.Ma kiakartam békülni vele mert mondván biztos olyat tettem,ami miatt megérdemlem a kioktatását.Erre neki állt az anyukámat is szidta már a végén.Próbálok nem foglalkozni vele de nagyon megviselt.Ti a szülei helyébe elbeszélgetnétek a fejével,hogy ne essen neki olyan embernek durván akit nem is ismer?
2016. nov. 1. 21:17
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
TE akarsz békülni vele? Egy ilyennel? Nem csak az ő fejével kellene elbeszélgetni..... Nehogy már te kérj bocsánatot mikor téged bántottak meg...
2016. nov. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem ismerem a pontos körülményeket, hogy mi is történt és miért alakult így, ezért érdemben nem nyilatkoznék! Nem lenne túl helyes közösen szidni a másikat, hogy nem ismerjük annak véleményét. Egyelőre csak a tiedet látom...

Majd, ha ő is reagál erre, akkor majd válaszolok.

2016. nov. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
65%

Jó lenne, ha nem privátot írnál nekem, mert ezt ide kellene leírnod. A hörcsög elvesztésére amit mondott az parasztság, de az is az, ha te meg emiatt a barátoddal nem a megfelelő hangot ütötted meg!

Véleményem szerint 50-50 %-ban vagytok hibásak mind a ketten.

DE!

Az meg végképp jó lenne, ha emberek magukba szállnának előtte és nem az lenne a tendencia itt a gyakorin, hogy orrba-szájba panaszkodik a kérdező és sajnáltatja magát, miközben a ő is legalább ugyanannyiban hibás a kialakult helyzetért!

2016. nov. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert persze ilyen van a világon, hogy minden előzmény nélkül neked esik a haverod ismerőse, miközben te ártatlan vagy mindenben, sőt, nem is ismer. Hihető történet.
2016. nov. 1. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Pedig így van.
2016. nov. 2. 15:20
 6/7 anonim ***** válasza:

Nincs így. Leírtam, hogy miért nincs így, de úgy látszik még így is tagadod.

"Szép", nemes ember lehetsz te..

2016. nov. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Egy szót se szóltam hozzá és igen is nekem esett úgy,hogy nem ismerjük egymást pedig így van akár hiszed akár nem.
2016. nov. 3. 17:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!